Wpis z mikrobloga

Mirki, Mirabelki,

Zaniepokoiło mnie info, czy chcę przenieść Google Play Music do Youtube Music. Mam tam wgrane ok. 2500 utworów, które sobie puszczam na słuchawkach. Mam taki prywatny streaming za free.

TO znaczy, że wywalą mi te pliki, skończy się te uploadowanie plików? :/.

Wolę zapytać by zawczasu zassać sobie te utwory i najwyżej z SD karty się będzie puszczało utwory.

#kiciochpyta
#googleplaymusic #youtubemusic #yt #youtube #playmusic #pytanie #pytaniedoeksperta #streaming #google
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MWittmann: Hej Mirek, przeniosłeś już bibliotekę na YTMusic? Można dalej słuchać z wyłączonym ekranem? Zastanawiam się czy nie lepiej pobrać z powrotem swoje pliki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MWittmann: czekaj, właśnie czytam ich FAQ, może zaryzykuję
You can play uploaded songs in the background, ad-free and offline - even if you are not currently a YouTube Music Premium subscriber.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MWittmann: dobra, jestem w trakcie przesyłania. To co już przeszło jest zgodne z oryginałem i najważniejsze da się słuchać z wyłączonym ekranem( ͡° ͜ʖ ͡°) odezwę się później jak przejdzie wszystko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MWittmann: ok, przeniosło się raczej wszystko m.in. stare ripy z CD, kilkugodzinne sety itp. Można słuchać w tle i bez reklam. W samej aplikacji dostęp do biblioteki jest już bardziej ukryty, priorytet to YTM i ich propozycje. Jak dla mnie gorzej, ale może być. I tak pewnie za parę lat znowu trzeba będzie się przenieść ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aha, biblioteka jest dalej dostępna na starej
  • Odpowiedz