Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od ponad pół roku mam zdiagnozowaną padaczkę idiopatyczną, obecnie biorę 3g levetiracetamu na dzień. Ostatnio po długiej przerwie znowu miałem napad, tym razem bez utraty przytomności. Jeden lekarz powiedział, że przy moim wzroście, (niebieski/2m) i wadze można zwiększyć ponad ten limit 3g do 4g na dzień. Drugi mówi, że lek jest bezpieczny ale waga nie ma nic do tego, ale jak chcę to mogę spróbować. Czy ktoś brał taką większą dawkę? Ewentualnie macie jakieś porady? Wysypiam się, zero alko czy innych używek.
Z góry dzięki za pomoc.
#epilepsja #zdrowie #pomoc #med #medycyna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eff585715d9fcf7250f0666
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[===.....................................] 9% (20zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: mi te proszki akurat nie pomagały, zawsze czytam ulotki i tam masz napisane jaka jest dopuszczona dawka maksymalna, mój lekarz też twierdzi, że waga nie ma nic do limitów. Z porad to tyle żebyś korzystał z życia. Pozdro
@karmelkowa: po 1. Nie ma czegoś takiego jak medyczna... To jest po prostu marihuana.
@AnonimoweMirkoWyznania:
2. To jedyny skuteczny lek na epilepsję wiem bo już z 1,5 roku nie biorę levetiracetamu ( i tak ten syf działa , dostajesz tak jak w moim przypadku po kilkanaście lekkich ataków dziennie zamiast jednego mocnego raz na tydzień ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: tyle że w Polsce aby dostać receptę na weed i tak trzeba po prywatnych neurlogach się tułać a koszty leczenia to ponad 1k miesięcznie a więc jedyne wyjście dla Polaka z epi to praca oraz pobyt na emigracji ;/
@karmelkowa: tzn z czym dokładnie z tym że wsadzili ją do plastikowych opakowań aurora deutschland nazwali medyczną i ściągają za nią 3xwiecej od ceny rynkowej.
Phhh proszę nie rozsmieszaj mnie.
@karmelkowa: a może jakieś kontrargumenty, a nie suche pier&@lenie. Typowy argument różowej bo TAK.
Nie wiesz zbyt wiele na temat to proszę nie odzywaj się. ( )