Wpis z mikrobloga

#wybory
Jestem w takiej kropce jeśli chodzi o II turę, ze nie wiem jak postąpić. Otóż Duda miał swoje 5 min które widać jak wykorzystał...
Truszkowski tez mi nie pasuje ( _) kampania do bani, lizanie tylkow Bosakowi, Holowni ... w wawie wykazuje się średnio...
Chętnie poczytam jakie jest Wasze zdanie w sprawie...
  • 32
@lena_malena hmm zaczynając od tego że jest prezydentem dopiero 1,5 roku, to za wiele nie miał czasu na wykazanie się. Ponadto PiS obniżył podatek PIT, z którego cześć trafiała do samorządu, nie ruszając przy tym podatku VAT, która CAŁA część trafia do rządu. Polecam poczytać jak PiS wykiwało samorządy https://dziennikzachodni.pl/frankiewicz-gdyby-wszystko-sie-wylalo-i-ludzie-poznali-jak-panstwo-jest-rzadzone-to-wielu-politykow-pis-dlugo-nie-wyszloby-z/ar/c1-15058524

Ponadto Trzaskowski uzyskał duże poparcie Warszawiaków w 1 turze...
@lena_malena: no właśnie chciałem, żeby robił rzeczy tak jak napisane było na wikipedii o nim, to wtedy coś ciekawego by się działo. A tak to jakiś nudny prezydent który nic nie będzie robił będzie :(
@lena_malena: trzask jest dopiero prezydentem od półtora roku i mówić, że nie wywiązał się z obietnic jest nie na miejscu natomiast duda jest na stanowisku 5 lat, a na pytanie dlaczego nie wypełnił wszystkich swoich obietnic odpowiedział, że nie da się zrobić wszystkiego w ciągu jednej kadencji. Mamy tu pokazane jak gra duda. Za 5 lat znów tak odpowie?