Wpis z mikrobloga

@dran2: Nie myślę tutaj o zarobku na lokacie bo teraz oprocentowanie to jakaś masakra w bankach. Kusi mnie ten los, a 2k to nie dużo. Z drugiej strony nie ma się co obawiać bo mają BFG i są raczej niepowiązani ze słynnym BS w Sanoku :D
@addonix dzięki tej loterii PBS Lubaczów się tak dobrze trzyma bo jest #!$%@? nowych klientów. Raz pamiętam jak stałem w kolejce za taką jedną parą dziadków, mieli chyba po 90 lat, ledwo żywi, wcale bogato nie wyglądali, a i mieli założone dwie autolokaty, na obu po około 100 tysięcy. Skoro są ludzie którzy mają po 100 kuponów w tej loterii a ty będziesz miał dwa to szanse są nikłe, ale jeżeli pieniądze
@Niebieski_mazak: Skoro jest jak piszesz to słabo, ale w najbliższym czasie nie mam żadnych wydatków, więc pewnie spróbuję. Może akurat trafię bez kolejki :D
P.S. Z tego co czytam konta nie trzeba zakładać tylko wtedy jest niższe oprocentowanie
@pasio9 w Rzeszowie też mają filie i to jest #!$%@? bo jest oddział w Lubaczowie, w mieście wręcz ja końcu świata i mają filie swojego oddziału w mieście wojewódzkim, do tego sam budynek w Lubaczowie jest prawie nowe i jest #!$%@? w pewnym sensie jak na taki "lokalny" banl
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oguras: @addonix: W innym małym banku spółdzielczym kilka lat temu osoba z mojego boskiego otoczenia wygrała główną nagrodę (to akurat był samochód). Na tej samej zasadzie, czyli każde X złotych na lokacie to jeden los. I w żaden sposób nie była powiązana z prezesem. Aż dziwne, ale okazało się możliwe.
@eshabe: No właśnie po tym losowaniu co podesłałem wydaje się to być legitne i ciężko by było by na żywo fałszowali kupony. Jak widać przy większych graczach zaczyna się januszowanie, a mniejsze banki robią to w miarę sprawiedliwie. Wybiorę się może w przyszłym tygodniu ogarnąć tą lokatę :D