Wpis z mikrobloga

  • 7
@miki4ever ja się trzymam jednak tego że on jest po prostu wrogiem PO a nie fanem PiSu. A że ma jakieś biznesy z TVP Sport to jest inna sprawa i nie powiedziałbym że polityczna.

Po prostu musiał w ciul siana stracić na ustawie hazardowej która jakby nie patrzeć była gówniana i gownianie dogadana (muszę się wczytać w kulisy bo już nie pamiętam, czytałem tylko o tym jak temat był świeży i był
  • Odpowiedz
  • 4
@miki4ever Stanowski tutaj ma rację ten twitt Trzaskowskiego jest śmieszny i można z niego kpić, Obama to już przeszłość nie liczy się już w światowej polityce
  • Odpowiedz
  • 0
@alphabeta no tak, w sumie PKO coś tam daje hajs (ale to chyba jakieś pierdoły i można to podpiąć pod to ze i tak sponsoruja lige) ale Orlen jest już ciekawym tematem. No i coś tam Totolotek daje mu szekle.

Ale z tymi spółkami umowy chyba nie ma od 5 lat a ostatnio udalo mu się dopchać do tego (Orlen był chyba pierwszy raz jak były ms w Rosji, robili jakieś vademecum)
  • Odpowiedz
@Gohji: Nie rozumiesz. W SSP nie planuje się teraz wydatkowania marketingowego racjonalnie, a przynajmniej nie do końca racjonalnie. Są całe budżety wydzielone na podmioty, które po prostu muszą dostać kasę, bo są "nasze". Myślisz, że skąd cyklicznie zmieniające się logotypy "sponsorów czegoś tam", przypadkowo tylko SPP, na portalach Karnowskich, Sakiewicza, jakichś #!$%@? garażowych radiostacji (vide Wnet)? Krzysio jako rasowy oportunista wyczuwa trend i podliże się tu, to tam, napisze jakiś antyopozycyjny
  • Odpowiedz
  • 0
@alphabeta no jak wyglądają budżety marketingowe SSP to nie chce sie nawet zagłębiać.

Też myślę że Stanowski po prostu idzie po prostu tam gdzie jest siano, a nie że robi to z pobudek ideowych.

W ogóle myślałem że Radio Wnet to jakis twór onetu, dzięki tobie sprawdziłem co w trawie piszczy ;p
  • Odpowiedz
  • 0
@UltimaRatio Tramp wie kto to jest Duda, ale wizyta Dudy w USA w takim momencie była bardzo głupia i nie ma co porównywać do śmiesznego twitta Trzaskowskiego
  • Odpowiedz
  • 0
@miki4ever Stanowski tutaj ma rację ten twitt Trzaskowskiego jest śmieszny i można z niego kpić, Obama to już przeszłość nie liczy się już w światowej polityce


@Ludios: Obama to za pare miesięcy wygra praktycznie wybory w USA
  • Odpowiedz
  • 0
@Ludios: Dokładnie. W praktyce Biden to taki Miedwiediew, nie oszukujmy się, kto będzie tu podejmować decyzje, czy 77 letni dziadek, czy były prezydent, który do dziś z tylnego fotela kieruje partia.
  • Odpowiedz
@miki4ever: Zawsze mnie ciekawi, czy jak politycy gadają ze sobą gdzieś poza zasięgiem kamer, to dalej trzymają się etykiety i pitolą populistyczne głupoty, czy może #!$%@?ą tę otoczkę i mówią prawdę typu:
- te #!$%@? robaki wybiorą chyba adriana
- a nie mów mi stary, my donaldowi obiecaliśmy jeszcze jedną kadencję, ale potem kolej demokratów
- co zrobisz, lepiej tak niż żeby jakiś młokos #!$%@? wie skąd, co życia nie zna,
  • Odpowiedz