Wpis z mikrobloga

@winslow: to nie jest tak, ze masz całe wakacje tak?? Bo w sumie nie macie sesji poprawkowej która jest pod koniec wakacji??? Na normalnych studiach ma się cały czas status chyba ze się zreYgnuje albo wyrzuca
"Z obowiązującego art. 109 ust. 2a ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 85 ze zm.) wynika, że osoba, która ukończyła studia pierwszego stopnia, zachowuje prawa studenta do dnia 31 października roku, w którym ukończyła te studia. Użyte w tym przepisie sformułowanie „zachowuje prawa studenta” nie jest tożsame z posiadaniem statusu studenta w rozumieniu ZUS.
Do 31 października
@blackol1: W sumie rżnięcie głupa chyba nie jest durnym pomysłem, jeśli hry same się nie będą dopytywać o status studenta. W najgorszym wypadku trzeba opłcić składkę wstecz i tyle, a w najlepszym hajs w kieszeni.
Niestety cosinus przyjmuje dopiero od września, więc jeśli ktoś ma inny pomysł jak załatwić sobie pewniaka, żeby mieć tę kaskę, to obsypię złotem
@fergese: Niestety nic nie wymyśliłem, muszę doczyytać tylko jakie konsekwencje za to grożą vo na oświadczeniu w robocie było coś, że ejstem świadom odpowiedzialniści lrawnej i kar, jak w praktyce tylko wsteczne naliczenis to siedzę cicho
@fergese: Dobry pomysł, jak będzie mi się chciało to zadzwonię i napiszę co powiedzieli, no ale reasumując wychodzi na to, że po prostu morda w kubeł, bo bardziej legalnych opcji nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)