Wpis z mikrobloga

Hej. Nie było mnie pół dnia. Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim za wbicie zwykłego pytania w gorące xD. Nie wiem co tu sie odjaniepawla. Jakbym napisał, że siedzę w tym zawodowo od 5 lat i zdradzę tajemną widzę czy można z tego żyć to rozumiem xD

co jeszcze ciekawsze dowiedziałem się też, że robię już którąś zapowiedź tego wpisu xDDD

Dla mających ból dupy, że być może wyciągam już 1000$ miesięcznie: póki co wpadły grosze. Możecie spać spokojnie.

A teraz dla zainteresowanych. Miałem nadzieję, że chociaż 10 osób będzie zainteresowanych, a tu proszę. Pytałem ponieważ chciałem prowadzić dzienniczek amatora (dopóki stocki mi się nie znudzą). Wrzucam zdjęcia od 2 miesięcy i 2 tygodni. Póki co ilość pobrań rośnie. Zainteresowani mogą zobaczyć za miesiąc czy trend się utrzymuje. Ostatnio shutterstock obniżył jeszcze bardziej zysk ze sprzedaży w związku z czym nie rośnie on na proporcjonalnie do ilości sprzedanych zdjęć.

Zdjęcia w bazie mogą zostać sprzedane wiele razy. Ceny zależą najczęściej od abonamentu kupującego. Najczęściej są to grosze :) kwoty w podane w USD.

ps: jeżeli chodzi o depositphotos to konto założyłem tam tydzień temu. Chociaż w statystykach już jest od kwietnia.

#stockowywykres
MRacheron - Hej. Nie było mnie pół dnia. Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystk...

źródło: comment_1593553086SUDgpSsp8hfsypLZ3afLlq.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@DOgi: źle widzisz :) większości jeszcze nie sprzedałem. (a jedno zdjęcie może sprzedać się wiele razy - nie sprzedaje się wyłączności na tych stockach co ja jestem)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@MRacheron: Po co ty żeś tyle głupot pisał których nawet nie warto czytać gdyż kwoty brak i jeszcze te żałosne wykresy.
Wystarczyło napisać łączną kwotę gdyż reszta nikogo nie interesuje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MRacheron: Gówno zarobiłeś to i tworzysz teraz jakieś teorie i wykresy do tego choć to nic nie warte jak te twoje obrazki na internecie.
  • Odpowiedz
@kopek: @MRacheron: jak chcecie rady na lepszy zarobek na stockach to pobawcie się w robienie mockupów i sprzedaż ich na goło, albo zamontowane. Bynajmniej nie chodzi o mockupy wizytówek, ale wszystkiego co może mieć nadruk

np. sztampowy motyw faceta rozrywającego koszulę, gdzie pod spodem ma biały t-shirt możesz sprzedać w takiej formie i nałożyć na t-shirt kilkadziesiąt flag różnych państw, symboli, albo modną ostatnio tęczę LGBT. Możesz tak
  • Odpowiedz