Wpis z mikrobloga

#gotujzwykopem Widziałem w tv jak kucharka robiła i tak za mną chodziły pieczone młode ziemniaki na parmezanie. Młode ziemniaki umyłem pokroilem na pol,zwracałem uwagę żeby byly podobnej wielkości. Ułożyłem na kolderce z dziugasa startego na najmniejszej tarce pół na pół z bułką tartą i przyprawami. Dodałem trochę oregano ,koperku i soli. Brytfanke wysmarowalem oliwą i jak ułożyłem ziemniaki to je też.Do pieca w 200 stopni do momentu kiedy ziemniaki będą miękkie. Po upieczeniu na 10 min odstawic. Odchodzi ten ser z ziemniakami od brytfanny,smakuje mega.miekkie młode ziemniaki i chrupki parmezan. Uczta. Czekam na jutro, będzie z sadzonym jajkiem i mizerią. Wydaje mi się że będzie smakowało też na zimno. Polecam
ihor - #gotujzwykopem Widziałem w tv jak kucharka robiła i tak za mną chodziły pieczo...

źródło: comment_1593547192WQzm2hTn9j7xmITpOKD7EJ.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Student_AWAS: smak bardzo ok. Raczej nie jako główne danie ale jako side dish z pieczenia albo szaszlykiem robiło by dobrze. Te połączenie chrupiącego sera i miękkich ziemniaków robi robotę. Żoną i córka powiedziały że robimy na następnego grila
  • Odpowiedz