Wpis z mikrobloga

No to tak: @SAVIO_multimedia dostarczyli wygraną podkładkę, a ja jej będę używał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie myślcie teraz że wam odpuszczę z linkami.

Poniżej przykrótka recenzja:
Poprosiłem o Precision Control bo coś na kształt Turbo Dynamica już mam od różowego i nie chcę mnożyć bytów ponad miarę. Porównanie mam na bazie marketówki ze znanej sieci zaczynającej się na A a kończącej się na uchan.
Obszycie w obu poprawne, nic się nie strzępi nic nie lata.
Podbicie to guma z identycznym wzorem.
W dotyku to sprawa indywidualna, materiał śliski (Auchan) kontra wyraźna faktura (Savio).
Co do prowadzenia myszki nie powiem bo używam touchpada stacjonarnego zestawie firmowo / biurowym a zestaw do grania mam w rozsypce na ten moment i nie wiem gdzie posiałem myszki. Serio. Mam gdzieś w pudłach po przeprowadzce.

Na podkładce Savio moja samoróbka w postaci drewnianej podkładki pod nadgarstki się nie ślizga ale to plus w sumie tylko dla mnie.

Dla moich potrzeb wygra Savio bo mniej poślizgu a śliski zestaw poleci do mancave jak tylko uda mi się skończyć remont.
W załączniku mniej więcej ile XL (90x40 zajmuje miejsca)

Z fartem.

#savio #recenzja
źródło: comment_1593512119jeN4B90VFt2BLu2nGVRgKG.jpg
  • 7
@ostrzyjnoz: wiadomo że za frajer to i sól jest słodka ( ͡° ͜ʖ ͡°). Staram się natomiast nie być na tyle hipokrytą żeby za podkładkę za ~50pln robić z siebie debila. Jest spoko - działa i leży. Nie spada z biurka, nie wałkuje się. Jak normalna podkładka. I serio nie śmierdzi. Natomiast co do wpisu to usunięty i cholera wie co tam się zadziało.