Wpis z mikrobloga

@Caracas: Operowanie PLN i okresem jest głupie, bo nie mówi NIC o tym ile prądu zużywasz. Podaj zużyte kWh, liczbę mieszkańców, rozmiar domu (może masz klimatyzację), typ ogrzewania (może masz elektryczne), kuchnia indukcyjna, czy gazowa? Suszarka bębnowa, czy pranie na wieszaku?
@PfefferWerfer 500 kWh. Dom 100 M2. 4 osoby w domu ale żona nie pracuje bo zajmuje się małą córka więc siedzi sporo w domu. Indukcja, ekspres do kawy chodzi często, lodówka z kostkarka plus piec przy starcie ogrzewania pobiera sporo mocy by zapalić dyszę. Pralka bez suszarki ale chodzi codziennie.
@vicher62
@tupac321 to ja nie wiem serio jak Wy to robicie. Na żadnym sprzęcie w domu nie oszczędzałem aż z ciekawości teraz zobaczyłem pralka A+++, lodówka klasa A+ ale tylko dlatego że to Side by side z kostkarka, TV A+, wszędzie ledy, indukcja z wysokiej półki cenowej, czas chyba wymienić piec chociaż jest nowy
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Caracas: Piec na ekogroszek opalany cały rok, więc do prądu nie liczę grzania wody, w przeliczeniu na miesiąc, zużycie węgla za ok 100zl. tak samo kuchenka gazowa elektryczna, butla wystarczy na 10tygodni. Więc miesięcznie liczę 20zl. U mnie prąd to nie wszystko. Po zsumowaniu daje to 200zl miesiąc.