Wpis z mikrobloga

Witam was mirki proszę rozsiądźcie się w okół ogniska opowiam wam historie mojego kumpla, którego zostawiła #p0lka katoliczka dla CIAŁA CHRYSTUSA ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Otóż historia ta zaczyna się kilka lat temu mój kumpel trochę banan, ogólnie zamożny jego rodzice mają firmę sam ma ją przejąć, poznał #plodnajulka miała wtedy 16 lv on 20lv, no wiadomo wygrał życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jednak nie była tak łatwo jak myślał, orbitował w okół niej chyba z kilkanaście miesięcy, ona go traktowała jako przyjaciele. Sam był po prostu brzydki ok 175 chłop 100 kg wagi ale no wiadomo auta i kasa od starych jakoś to wyrównywała. No w końcu po wielu próbach się udało i byli razem. Myślicie, że kolega mógł zaznać przyjemności? Otóż jak na katoliczke przystało #seks dopiero po ślubie ( ͡º ͜ʖ͡º) Kumpel oczywiście zgodził się bo szanuje inne poglądy (sam jest ateistą) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I tak ta miłość trwała dopóki nasza #plodnajulka nie poszła pewnego dnia poszła na wspólnote. Poznała tam instruktora ścianki wspinaczkowej. I teraz serio gościu serio te mityczne 185+, pędzel na głowie noi ogólnie #!$%@?. Kumpel jak się dowiedział, że poznała tego typa od razu zaświeciło mu w głowie, zaczął go stalkować. Jak na członka Oskariatu przystało instagram i snap to podstawa. Jednego dnia jego ex powiedziała mu że Oskarek ją zaprasza by przyszła na ścianke to sobie powchodzi za darmo. Kumpel od razu zczaił fakty i powiedział, że może pójść ale tylko z nim. Ona się zgodziła i poszli razem na tą ściankę. Oskarek a raczej POTĘŻNY KATOLIK ukazał się mojemu kumplowi, kumpel mówił że chłopak dawał mu do zrozumienie, że chodzi tu o jego ex, i tak właściwie było. Gadali ze sobą przez kilka godzin a on jak ta dupa siedział i patrzył jak mu Oskarek wpatruje się na dupe jego ex. On oczywiście nie mógł bo był za gruby by w ogóle wchodzić.( )

Nie minął miesiąc i jego ex chciała od mojego kumpla rozmowy. Kumepl dowiedział się że jego ex chce zerwania bo uwaga "NASZE POGLĄDY RELIGIJNE SIĘ WYKLUCZAJĄ". Kumpel załamany, błagał, jeździł do niej, mówił, że on dla niej jest się nawet nawrócić. Jednak Julka jak sobie postanowiła tak zrobiła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cyk wszędzie blokada i na nic jego starania. Kumpel popadł w pijaństwo i depreche (,) Pod koniec wakacji (akacja działąa się w wakacje) kumpel dostał od znajomego filmik jak jego ex z tym POTĘŻNYM KATOLKIEM robią sobie instastory gdzie się całują na plaży nad jakimś Morzem. Kumpel od tamtej pory nie może się podnieść mija rok od kiedy ona go zostawiła. Kumpel jeszcze bardziej się zapuścił. Chodzi do psychloga i bierze antydepresenty. Juleczka już nigdy się więcej nie odezwała.

CIAŁO CHRYSTUSA WYGRAŁO ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #depresja #rozowepaski ##!$%@? #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #sciankawspinaczkowa #bekazkatoli #katolicyzm
s.....a - Witam was mirki proszę rozsiądźcie się w okół ogniska opowiam wam historie ...

źródło: comment_15934950613sad9fHxncw0uxveomRzsv.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@smutnykolega: Myslal ze jak ma pieniadze/drogie auto to nagle mimo manletyzmu oraz otylosci bedzie atrakcyjny dla nastoleniej dziewczyny?Dla bogacza manleta katoliczka chcaca sexu dopiero za 10lat,po slubie.Dla chada biedaka,instruktora wspinaczki,wyuzdana sucz bioraca az po same kule i robiaca rimming z usmiechem na ustach!( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wykopowiedz bardziej chodzi mi o schemat. Ta z ktora sie spotykalem tez poczatkowo tylko po slubie i w ogole. Koniec koncow i tak wyladowalismy w lozku i taki stan rzeczy trwal ponad rok. Potem sie rozstalismy bo ebebebe religia inne poglady i tego typu #!$%@?. A to ze w miedzyczasie zalila sie potajemnie kolezance ze inny jej sie podoba i pisala z tym innym i umawiala sie do kina sprawilo, ze
  • Odpowiedz
@smutnykolega: Oj tez z taka sie spotykałem ale w zupełnie drugą stronę- zarzekała ze mocno wierząca i pije raptem przy okazji zeby nie przesadzać. Sluby, sakramenty, rozgrzeszenia i takie tematy wylewały się z niej. Raz wyszlismy na jedno piwo a skonczylismy na 6 a na koniec wyspowiadałem ją w jej mieszkaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Akcja fajna tylko po co sie reklamować ze jest sie takim
  • Odpowiedz
@smutnykolega > orbitował w okół niej chyba z kilkanaście miesięcy, ona go traktowała jako przyjaciele. Sam był po prostu brzydki ok 175 chłop 100 kg wagi ale no wiadomo auta i kasa od starych jakoś to wyrównywała. No w końcu po wielu próbach się udało i byli razem.

Na tym etapie #!$%@?ł i powinien dać sobie spokój. Laska go nigdy nie chciała ale dla świętego spokoju się zlitowała.
  • Odpowiedz
@smutnykolega: powinien był wiedzieć, że tekst o niezgodności poglądów religijnych to tylko wymówka. Słodki tekst który ma przykryć brzydką prawdę.
Kiedy czytam takie historie odechciewa mi się w ogóle próbować iść w związki.
  • Odpowiedz