Wpis z mikrobloga

@Zborro masz pretensje czy jak?
Jesteśmy jedynym krajem Europy, który jeszcze opiera się lgbt. Ten i ten to tragedia, ale Duda będzie przeciwko postulatom lgbt. Bo jak to wejdzie do naszego kraju to mamy przegwizdane
  • Odpowiedz
via Android
  • 611
@Primek_1980 tak. lgbt tak bardzo zniszczyło Holandię Szwecję czy Danie, że ludzie się chowają przed homocomando. Wszystkie afery PiS przy dwóch typach w zarejestrowanych w urzedzie nic juz nie znaczą? xD
  • Odpowiedz
@Zborro przecież Konfederacja światopoglądowo ma zdecydowanie najbliżej do PiSu, to są nacjonaliści i katoliccy konserwatyści, dla nich najbardziej liczą się wartości i tradycje z ich religii, dla osoby religijnej przecież nie ma na świecie niczego ważniejszego niż zbawienie po śmierci, jeśli Konfederacja będzie się z kimkolwiek bratać to właśnie z PiSem, a skoro narodowi socjaliści coraz bardziej umacniają się w Konfie, zaś kuce tracą tam swoją siłę, to gospodarczo też będą powoli
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 65
@Zborro: rozdmuchanie tematu LGBT w momencie pojawienia się Trzaskowskiego w kampanii było właśnie po to żeby ukraść głosy konfederacji w drugiej turze.
  • Odpowiedz
@Zborro w ogóle zaczynam powoli coraz bardziej przekonywać się do tego, że Konfa stanie się stopniowo satelitą PiSu w walce z "krwiożerczym LGBT" czy innymi masonami i NWO, może się to zacząć od tego, że w większości poprą w drugiej turze PADa, który wygra wybory
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@Trybun_Plebejski będzie tak, że zagłosują na PAD, a potem PiS się na nich wypnie. Trzaskowski to ich jedyna szansa żeby Kaczyński się liczył z ich głosami w Sejmie. Wczoraj Artur Dziambor mówił że mają najbardziej inteligentnych wyborców, a kuce jak zawsze kierują się emocjami, a nie zimną kalkulacją.
  • Odpowiedz
@Zborro PiS zawsze się na nich wypnie i nigdy nie dopuści ich do władzy ale jak najbardziej może mamić i grać na emocjach, żeby dołączyli do wspólnej walki o normalność, Konfa może się stać ostatecznie satelitą ale na takich zasadach, że nie będą mieć niczego do gadania, Konfa zostanie opozycją i alternatywą tylko gdy Trzaskowski wygra, a w Polsce nie będzie jedynowładztwa
  • Odpowiedz
@Zborro Gospodarce bedzie lepiej za trzaska??
Zlikwiduje socjal?

Nie, powiedział ze jesscze wiecej dolozy (dla studentow) xD a plusow wszystkich nie zlikwiduje.

W gospodarce absolutnie niczym sie nie różnią socjalisci. Roznia sie swiatopogladowo
  • Odpowiedz
via Android
  • 8
@maxwol może źle napisałem: chodzi mi o fragment w którym mówi że ma inteligentnych wyborców. To o emocjach to mój dopisek.

@Xtreme2007 Bosak też nie powiedział wpost że zlikwiduje 500 plus. Taki impas zaproponował PiS i podpisał Duda. Nadal nie widzę żeby propozycje Trzaskowskiego kosztowały 60 mld zł rocznie i 10 mld przez 5 lat dla tvp.
Dodatkowo uważam że PiS już szykuje hity rozdawnicze na kolejne wybory.
  • Odpowiedz
@Zborro: Ja głosowałem na Bosaka ale w drugiej turze oddam głos na Trzaska, PiS z prawicą nie ma nic wspólnego, zresztą pokazali przez 5 lat co potrafią. Na Trzaskowskiego będę głosował tylko dlatego, aby PiS przestało robić z kraju swój prywatny folwark do wyprowadzania majątku.
  • Odpowiedz