Wpis z mikrobloga

Dwa razy byłem zakochany w życiu. Raz w gimnazjum i raz na studiach. To jest uczucie tak potężne jakbyś przez kilka miesięcy chodził na haju. Nawet po czasie jak przypominasz sobie ten okres to czujesz posmak tego narkotyku.

Mimo to jak dostałem kosza to jeszcze tego samego dnia zerwałem kontakt i tak od roku się nie odezwaliśmy do siebie. I bardzo dobrze. Nie ma nic gorszego od orbitowania wokół jaśnie księżniczki.

#przegryw #blackpill #p0lka #stulejacontent #nocnazmiana
  • 6
@Candy51: Właśnie dziś udało mi się pokonać potężne zauroczenie od paru miesięcy, dzisiaj właśnie udało mi się zagadać do tej wspaniałej kobiety i... przemineło z wiatrem ( ͡° ͜ʖ ͡°) dobre 10minut z nią rozmawiałem, naszczęście cały opanowany, rozesmiany no i po takiej rozmowie urok mi przeszedł do niej jak ręką odjął, jakaś taka nijaka sie okazała
To jest uczucie tak potężne jakbyś przez kilka miesięcy chodził na haju


@Candy51: Bo to jest właśnie haj hormonalny zwany zakochaniem. Zwykły narkotyk który dała nam natura żeby wtedy #!$%@?ć szajs, bzykać i stworzyć potomka ;) A haj zawsze konczy sie kacem. Tyle po alkoholowym kacu nie tracisz pół majątku, mieszkania itp. Normalnie jest dół po zerwaniu i nowa laska i znowu haj hormonalny ( ͡° ͜ʖ ͡°