Wpis z mikrobloga

@NatarczyweConfetti: jeżeli nie masz pojęcia o jakiejkolwiek pracy fizycznej zwłaszcza na budowie to amba fatima. będą po Tobie jechać za każdą głupią rzecz jaką zrobisz a będzie ich wiele. będą z Ciebie żartowali, śmiali się i wykorzystywali.
  • Odpowiedz
@NatarczyweConfetti: ja się na początku łapałem na jakieś budowlane słówka i nazewnictwo różnych przedmiotów czy czynności. nikt Ci nie wytłumaczy tylko będziesz się sam musiał dużo domyślić xD takie realia z półgłówkami z budowy
  • Odpowiedz
@NatarczyweConfetti: całkiem poważnie, robota jest dość ciężka więc się oszczędzaj, budowlańcy prawie na 100% będą mieli używanie więc się nie przejmuj, oni tak mają. Wszystko zależy jaka ekipa, ale jak tradycyjna to przygotuj się na alkusów, jak normalna to raczej ci powiedzą co robić, wytłumaczą.
Jeszcze raz pierwsza zasada, oszczędzaj się, fizycznie ponoć idzie przywyknąć, ale jak nie wstaniesz z bólu następnego dnia to będą się nabijać przez miesiąc.
  • Odpowiedz
@NatarczyweConfetti: Przede wszystkim nie daj sobą pomiatać. Nie mówię żebyś do kogoś pyskował, ale nie daj sobie wejść na głowę. Musisz siebie szanować bo jak sebixy i Janusze wyczają, że mogą zrobić z ciebie popychadło to przepadłeś. Zazwyczaj w ekipie jest jeden/kilku ogarniętych gości na jakimś tam poziomie i to z nimi się trzymaj. Raz, że zazwyczaj są bardziej wyrozumiali i można się od takich sporo nauczyć,a dwa mogą hamować
  • Odpowiedz
@NatarczyweConfetti: To co wyżej napisali o jedzeniu chce rozwinąć. Wyposaż się w większa ilość jedzenia niż zjadasz w tym czasie normalnie. Przy robocie fizycznej, co logiczne chce się więcej jeść.
Ja się tak załatwiłem za pierwszym razem a sklepu w pobliżu nie było. Najbardziej uniwersalna dla mnie była kiełbasa, bułki i musztarda xD
  • Odpowiedz
  • 4
@NatarczyweConfetti albo trafisz na Januszy gburów, którzy są najlepsi we wszystkim i będą Cię gnoić cały dzień, że nic nie robisz mimo, że siedzą na dupie i Ci tylko rozkazują, albo na jajcarzy zgrywusów, ale to zazwyczaj tacy 30-40 lat którym się jeszcze chce śmiać. Nie daj się ma żadne ciemnoty bo cały dzień będziesz robił coś bez sensu a oni będą się śmiać pod nosem i jeszcze na koniec dnia
  • Odpowiedz