Wpis z mikrobloga

Tydzień temu pisałem że jestem w Chorwacji i jak ktoś ma pytania to napiszę podsumowanie.

Napisałem i zapraszam do znaleziska Koronawakacje w Chorwacji - jak wygląda podróż i wakacje w Europie w trakcie pandemii

Jeśli macie jakieś pytania to piszcie tam śmiało, mam trochę doświadczenia w podróżach samochodem po Europie więc może będę umiał pomóc.

Pozdrawiam,
MG78

#roadtripbus #podroze #pokazmorde
MG78 - Tydzień temu pisałem że jestem w Chorwacji i jak ktoś ma pytania to napiszę po...

źródło: comment_1593437564dlCLLOgaaBDB7VuUkm3s0J.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dowisetrepla: Różnie to zależy od bloga.

Afiliacja, współprace z regionami, współprace z markami, własne produkty (książki, kursy), występy podróżnicze, itp.

Dla mnie najlepsze i najbardziej naturalne są współprace z regionami lubię też występy/prezentacje podróżnicze na różnych festiwalach, itp.
  • Odpowiedz
@Pawelvk: No ja zaczynając nie myślałem wcale o monetyzacji, a ta przyszła z czasem naturalnie.

Jak ktoś chce tworzyć treści po to aby zarabiać to musi uważać, bo może się zrazić. Widzę też, że wielu osobom z takimi założeniami się często nie udaje.

Spośród znajomych, którzy zajmują się tym co ja to chyba większość też przeszła podobną drogę i też na początku nie myślała w cale o zarabianiu.
  • Odpowiedz
@OSTROZNIE: Nie znam się na mechanice, tzn. znam się na tyle aby naprawić rzeczy które już się u mnie popsuły albo przynajmniej zdiagnozować trafnie usterkę :D
  • Odpowiedz
@MG78: Piękny kawalerze powiedz ty mi jak wyrabiać ciasto na pizze bo ni ciula nie wiem, chodzi mi jak to mieszać rękami i jak długo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@MG78: fajnie sie na tej desce pływa? chcialem sobie wypożyczyć na godzinę, ale boję się, że trzeba mieć jakiegoś skilla i tylko będe się wywracał jak idiota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz