Wpis z mikrobloga

@Curus_Bachleda: no dobra, jedyny nietypowy strój na całą galerię zdjęć. Nietypowy, w żaden sposób niegorszący, ani

tam facet pół nagi w stroju sado maso

Mimo wszystko to event, gdzie nie niestandardowe stroje są spoko. Jak ludzie się przebierają na halloween to też uważasz ich za dziwaków? Widziałeś, by ludzie chodzili tak ubrani na co dzień w przestrzeni publicznej?
Pobierz Kieres - @Curus_Bachleda: no dobra, jedyny nietypowy strój na całą galerię zdjęć. Nie...
źródło: comment_1593444423JVSqwfNVl57TPMo6Ke31ow.jpg
@Curus_Bachleda: Nie rozumiem tego trendu w prawicowym internecie, że bierze się jakieś chore zjawisko z zachodu i potem 1:1 przekleja i mówi hurr durr to na pewno neuropa i w ogóle każdy poza konfederacja i PiS jest za tym. W Polsce różnego rodzaju świry zarówno lewicowe jak i prawicowe to ekstremalnie rzadkie zjawisko.

"Tolerancja dla wszystkich

- Wiesz, że to oznacza także tolerancję dla katolików

- No właśnie nie."

Kurtyna.


Jestem
Przyczepiłbym się do facetów przebranych w sukienki jeszcze i tego gościa w trykocie(?) czy co to jest to różowe.

Po prostu osobiście mnie to obrzydza.


@Curus_Bachleda: Ciebie obrzydza X, mnie Y a kogoś innego Y. Ale świat byłby piękniejszy gdybyśmy przestali dawać #!$%@? o to co lubi (o ile jest to legalne), jak się ubiera i jak zachowuje zupełnie obcy nam człowiek.
Pobierz L3gion - > Przyczepiłbym się do facetów przebranych w sukienki jeszcze i tego gościa ...
źródło: comment_1593448696iNUkvGYgjA4iYCllpudlOe.jpg