Wpis z mikrobloga

WITAM. PYTANIE DO EXPERTOW. CZY MOGE TAK SAMO JAK LORDZIK NOSIC GAZ PRZY SOBIE I GDY TYLKO KTOS MNIE SLOWNIE ZACZEPI TO GO BEZ KONSEKWENCJI PSIKAC W RYJ I W OCZY?! SERIO MI TO UJDZIE NA SUCHO?! BO PATRYK JUZ SPORO RAZY POPSIKAL PATUSOW I ZERO REAKCJI POLICJI. BYLE TYLKO KTOS ZA BLISKO ODEJDZIE TO PIERWSZE OSTRZEZENIE I LECI GAZ. PATRYK NIE BOI SIE, ZE W KONCU DORWIE GO ZA TO POLICJA I POSTAWI ZARZUTY? ALBO, ZE KTORYS PATUS SIE ZEMSCI I GO CIEZKO POBIJE ZA TO?! PROSZE STUDENTOW PRAWA O ODPOWIEDZ CZY TEZ TAK MOGE PSIKAC MENELI JAK MNIE W SOPOCIE ZACZEPIAJA I NACHALNIE PROSZA O KASE NA P--O. DZIEKUJE
#dwapalcewnatalce #danielmagical #patostreamy #alkoholizm #a-----l #rafonix #rafatus #mahonek #famemma #patologiazmiasta #policja #gazpieprzowy #prawo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@narkoman_wsiun: Po kilku ostrzezeniach ze ma odejsc i dać ci spokoj jesli lezie za tobą itp można śmiało gazować bo to juz sytuacja niebezpieczna ale jak masz możliwość to lepiej to nagrać ze osoba jest natarczywa i agresywna i za to byla gazowana. Za zwykłe pare chuji ale bez stwarzania zagrożenia nie można gazować.
  • Odpowiedz