Wpis z mikrobloga

W którym momencie Polacy zapomnieli, że w II turze nie chodzi o wybór pomiędzy rozdawnictwem, LGBT, uchodźcami, Kościołem itd., a o zatrzymanie wprowadzania w Polsce autorytaryzmu?

#wybory #bekazpisu
  • 27
  • Odpowiedz
@Gon70: Dekady mijają, ale zasady się nie zmieniają- mądrość etapu xD Wczoraj była dyktatura z Żoliborza, a dziś zmierzamy do autorytaryzmu. Ale pamiętajmy prezydent, premier, sejm, senat pod kontrolą odpowiedniej partii, to nie autorytaryzm, tylko mądrość demokracji xD
  • Odpowiedz
@tibijczyk_z_edron: Przez 5 lat im się niewiele udało? To chyba siedziałeś w jaskini przez te 5 lat. Masz obłożone jedyną słuszną partią wszystkie elementy prawa w państwie, łącznie z sądami. Partyjną administracje, partyjne służby i partyjną telewizję. Czego więcej Ci potrzeba?
  • Odpowiedz
@Gon70: Nie wiem czy takie "xD". Daleko szukać nie trzeba np. Węgry. Polecam wykład dr hab. Marcina Matczaka na temat autorytaryzmu w którym dokładnie przedstawia proces tworzenia się autorytaryzmu w kraju. Odwołuje się w swojej wypowiedzi głównie do Ericha Fromma. Serdecznie polecam.
  • Odpowiedz
@spiritoo: właściwie to samo co powiedziałeś o mnie mogę powiedzieć o Tobie, dla mnie liczą się fakty, twierdzisz że PiS ma obłożone wszystkie urzędy, dlaczego kiedy złożyli pozew w sprawie głosowania w kilku okręgach wyborczych do senatu ich wniosek nawet nie został rozpatrzony? Dlaczego niedawna przedwyborcza skarga na Trzaskowskiego za ''miljon bezrobotnych'' nie została uwzględniona? To jest ta dyktatura która nawet nie potrafi sobie podporządkować sądów aby wydawały wyroki jakie
  • Odpowiedz
@tibijczyk_z_edron: Takie przepychanki to mogę sobie z Tobą ciągnąć w nieskończoność. Dlaczego Szumowski jeszcze nie poszedł do dymisji za wałki jakie odstawił? Dlaczego to, dlaczego tamto. Nie wiem skąd ten Twój idiotyczny pomysł, że żyję w propagandzie jedynych słusznych stacji i uganiam się za peło. Takimi teoriami z dupy, zaprezentowałeś nam właśnie dokładnie ten sam poziom co wymienione stacje. Gratulacje
  • Odpowiedz
@Poncz: Ale p0lacy lubią jak ich się trzyma za mordę. Wtedy czujesz że żyjesz. I jeszcze żeby strzelali do pedałów, wtedy dopiero Polska będzie Polską.
  • Odpowiedz
ile czasu trwa wprowadzanie autorytaryzmu? skoro przez 5 lat niewiele w tej kwestii im się udało


@tibijczyk_z_edron: ty uważasz że to pstryk i gotowe? Nie, to jest proces, który postępuje. Sądy, media, trybunały, zastępowanie niewygodnych organów nowymi (PKW np).
  • Odpowiedz