Wpis z mikrobloga

@Krakem: moim zdaniem to będzie jedno szambo. Lepszy jest już Trzaskowski, bo niby coś tam może "zawetować", ale w mojej opinii i tak dogadają się na boku odnośnie wielu spraw ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
UWAGA UWAGA PiS, w tym roku wyjął wszystko co do złotówki z Funduszu Rezerwy Demograficznej do którego Rostocki przekierował te pieniądze z OFE.


@Windows98: Dokładnie, więc to dobitnie pokazuje jak debilnym pomysłem ze strony PO było kastrowanie OFE.
  • Odpowiedz
No ale na bombelki dali i emerytury


@maad: Ja cięrpię dolę, ileż razy można przerżnąć wybory bredząc o bombelkach, ośmiorniczkach i zegarkach? To jest jakaś mania masochistyczna.
  • Odpowiedz
@nikifor: Mnie po prostu śmieszy że ludzie głosujący za pisem krzyczą że ofe to była kradzież, ale 500+ i 13 już jest super xD no ciekawe skąd te pieniądze przyszły
  • Odpowiedz
ludzie głosujący za pisem krzyczą że ofe to była kradzież, ale 500+ i 13 już jest super xD no ciekawe skąd te pieniądze przyszły


@maad: A ja myślę i jestem przekonany, że mam rację, że ludzie głosujący za PiSem tego tematu właśnie nie poruszją (chyba, że masz konkretny przykład, ale śmiem wątpić), bo wiedzą, że PiS dokańcze "reformę" OFE zapoczątkowaną przez PO i bijącą przede wszystkim w "zagraniczne koncerny". Krytyka kastracji
  • Odpowiedz
@Rbsnn: Kolego "#!$%@?". Właśnie po to ten link załączyłem aby OP nie pisał "głupot". Przeczytaj na spokojnie wątek jeszcze raz.
Nie pozdrawiam.
  • Odpowiedz
  • 0
@nikifor tylko że to nie jest kwestia nieslusznosci działań PO tylko kwestia złego środka politycznego. PO chciało załatwić sprawę szybko a nie babrac się latami i liczyć że nic nie #!$%@? po drodze.
Wprowadzenie OFE bez podwyższenia składek na ZUS to był bandytyzm bo nagle do i tak obciążonego budzetu ZUS dorósł pasożyt jeszcze uszczuplajacy tą składkę co jak się po 10 latach okazało nie daje nic w zamian, bo koszty funkcjonowania
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: tak bo to Sasina wina, ze konstytucja nakazuje przeprowadzic wybory w okreslonym terminie a platfusom sie odwidziala Gosia 3% i fikolkowali jak sie da w senacie potem... wypoki jak zwykle w formie xD
  • Odpowiedz
  • 0
@wilter To ty napisałes ze PO ukradło 19mld z OFE I podlinkowałes artykuł w ktorym dokladnie jest wyjasnione skad ta roznica. Wychodzi na to że:

1. Kłamiesz.
2. Nieczytasz tego co wrzucasz.

Troll czy pożyteczny idiota?
  • Odpowiedz
może błąd PO zrobiło że popełnili transfer zamiast zreformować systemu i czekać latami aż się naprostuje wszystko.


@Tasde: "może", cały czas tylko "może". Ależ to był zajebisty błąd bo zraził do PO elektorat wolnorynkowy, dając jednocześnie kasę i wymówki na kolejne okrajanie OFE jeszcze większym populistom z PiS. Jakoś im pieniędzy nie zabrakło. A na Wypoku co chwila widzę wpisy jak to z tym OFE i PO to nic się nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: czekaj. Czyli przesuwamy środki dokładnie tak, jak robiła to platforma do ZUS i tak samo jak wtedy nic nie tracimy, tak? Pełne środki zostaną nam dołączone do emerytury.
  • Odpowiedz
@Rbsnn: Zobacz jeszcze raz dokładnie, kto napisał o "zgubieniu" przez PO miliardów.
I - na logikę - czy miałoby to sens, gdybym sam pisał, że "PO ukradło" i dołączał link przeczący/wyjaśniający tę kwestię?
I kto tu jest trolem/idiotą?
  • Odpowiedz