Wpis z mikrobloga

  • 5
Kamil 27 Mysłowice

Zgłoszenie 8af1afec5d1c9e4c z dnia 2020-06-29 00:16:12

Imię: Kamil
Wiek: 27
Miejscowość: Mysłowice

Kim jestem?
Jestem osobą która nie przeszła inicjacji seksualnej przez fobię społeczną, która nie chce robić tego z jakąś obcą osobą. Jestem świadomy że można inaczej, że ludzie po doświadczeniu pierwszych przywiązań do drugiego człowieka, są w stanie uprawiać seks bez uczuć. Ba, nawet że po pewnym czasie łatwiej im przychodzi seks niż wejście w związek, że robi się to niekoniecznie z ludźmi na których Ci zależy, do których czujesz przywiązanie - ale ja nie jestem na tym miejscu. Ja się przywiąże do kogoś takiego. I nie chcę sobie zrobić kuku, a jacy ludzie potrafią być to poznałem. Mam po tym pozostałość w charakterze, za dziecka zaczynając każdy dzień zaczynałem go jakbym zaczynał życie od nowa. Mam przez to umiejętność, że co by się nie działo to ja idę do przodu, jak nie dziś to w następny dzień.
Jestem też taki, że jeśli jestem szczęśliwy to wszędzie mnie pełno, mówi się o ludziach takich jak ja - że zarażają energią. Jestem mocno poharatany, choć niektórzy mi mówią że to jest nic. No nie wiem, moja osobowość się zmieniła w przebiegu mojego życia. To jaką mam psychikę, odrzuca charakter który się stworzył.
Pytanie kim jestem albo oznacza że mam odpowiedzieć kim jestem czyli teraz - jaka jest sumą doświadczeń która poznałem, albo kim jestem czyli kim byłem jako nienaruszone dziecko przez wejściem w jakieś większe środowiska typu szkoła. No mogę o tym porozmawiać, ale to dość dłuższe będzie.

Wygląd
Jestem przeciętniakiem, choć nie wiem, mocno dowalam sam sobie w sumie. Zprawiłem sobie zarost, teraz krótszy niż był wcześniej, głowę gole maszynką na krótko z powodu wypadnięcia włosów.
Różnych ludzi widziałem z takim zestawem, staram trzymać się schludnie, w zależności od tego kto ocenia pewnie jestem gdzieś 4-6 w tych widełkach. Wzrostu mam 177, ważę 80kg, nawet jest potencjał żeby wyglądać bo mam jakieś tam barki w miarę proporcjonalne. Tak z twarzy mam jeszcze brązowe/piwne oczy duży nos i nieproporcjonalną szczękę za czym nie przepadam coś jak Jeremy Renner. Trzymam prostą postawę :)

Zainteresowania
Studiowałem i interesuję się na bieżąco finansami, posiadane pieniądze oszczędzam i inwestuję. Ale nie jestem typem jakiegoś analityka. Bardziej ekstrawertycznego przedsiębiorcy. Mam wyższą niż przeciętnie reakcję na jakieś rzeczy artystyczne, zajmuje się też tym na co dzień. Od dziecka lubię motoryzację. Jakbyś jeździła czymś fajnym to tam poniżej masz link do mnie do napisania ;)
Nie lubię tego typu pytań, o zainteresowania. Ludzie by się chcieli czegoś dowiedzieć, fajnie tylko ja nie bardzo lubię ludzi niestety. Choć wiem że są różni i też mogę trafić na fajnych. Fajnie. Ale jak do tej pory, zainteresowaniem stała się też psychologia, można domyślić się czemu no. Co tam jeszcze, jeśli nie napisałem książki,kino,spacer to nie to że tego nie zrobię. Obejrzałem chyba wszystkie filmy. Czekam na cyberpunka, złożę odpowiedni komputer specjalnie by ograć, potem sprzedam.

Czego oczekuję?
Jestem świadomy że potencjalnie spotkam się z obcą osobą. Osobą której nie mogę traktować jak chusteczkę. Tego że wiele osób działa emocjonalnie na zasadzie dramy i zapewniania i obietnic. Kojarzy mi się to z tym czego doświadczyłem w dzieciństwie.
Każdy żyje ze swoimi problemami i te moje nie są kogoś. Tu już jak jest obca osoba to trzeba sobie zasługiwać na różne rzeczy i działa to w dwie strony oczywiście.

Przede wszystkim szukam kogoś kto ma potrzebę taką jak ja, tego żeby ktoś poznał go tak szczerze, prawdę o nim. Nie wiele o związkach wiem, no ale w domu było spoko, to też raczej, wydaje mi się, że osoba która mogłaby ze mną być to ta która tak jak ja raczej miała podobną sytuację? Tak to pewnie będą zgrzyty ale to zbyt skomplikowana sprawa żeby przed poznaniem danej osoby odrzucić... No wiem po sobie co nie.

Szukam też tak jak napisałem wyżej, kogoś z kim pobędę przez jakiś czas. Na ten moment nie wyobrażam sobie jak można dbać w łóżku o kogoś, jednocześnie gdy ta osoba jest w sumie obca. Łącze to jak na razie no, i ciężko by mi było całować kogoś wiedząc że w sumie to mu zwisa to jak się czuję. Chyba ktoś musiałby mieć podobną potrzebę.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Co to w ogóle za pytanie, na milion sposobów przecież.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Używki nie. Śluby bez różnicy jak dla mnie. Doświadczenia jakie mi się trafiły w życiu postawiły pod znakiem zapytania to jaką czuję pewność w stosunku do posiadania dzieci. Obecnie waham się, a zależy to od tego jak będę sam ze sobą w stanie sobie poradzić. W tej chwili rozważam właściwie wazektomię.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonymyslowice #mirekszukamirabelki
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via MirekSzukaZony
  • 1
Wmurowały mnie trochę odpowiedzi, bo nie spodziewałem się takich, ale może po kolei:

1) Moje pierwsze zdania, znaczyły tyle samo co jakbym napisał "Jestem osobą szczerą i dość uczuciową. Lubię ludzi ale miałem złe doświadczenia i szukam kogoś raczej do związku" - i czuję do was szacunek za zrozumienie tego. Naprawdę, ja jestem z was dumny. Pokazaliście klasę. Pewnie jesteście w szczęśliwych związkach i nie macie w sobie żółci, dlatego napisaliście mi: że te i te rzeczy które są źle, możnaby tak a tak przerobić.
2) Jak Cię nie obchodzi moja sprawa (a nie obchodzi bądźmy szczerzy), to po co tu piszesz to swoje zdanie, jakbyś rzygał na podłogę na moim widoku, w dodatku jak jesteś mężczyzną - do których czytelnie nie mam w kontekście mojego pytania żadnego interesu. Rozumiem że chciałeś się pochwalić jak rzygasz, świetnie, a teraz do spanka.

3) Posmutniałem trochę widząc posty i że ten pierwszy polubiło tyle osób. Dobrze że to aninonimowe jednak, nie chciałbym takich ludzi spotkać na żywo, musicie się strasznie żreć jak komuś coś nie wychodzi albo obgadywać/czuć zawiść.
  • Odpowiedz