Wpis z mikrobloga

Wy chyba naprawdę nie jesteście zbyt lotni #konfederacja . (OCZYWISCIE NIE WSZYSCY)

Oczekujecie, że #neuropa i #lewica będzie się przed wami płaszczyć, tylko po to, żebyście zagłosowali odpowiednio.

To w waszym interesie jest, żeby wygrał odpowiedni dla was kandydat. Ale pamiętajcie, że każdy kandydat, zwłaszcza obecnie, reprezentuje określoną grupę interesów. Jeżeli jesteście starymi babami ze wsi, które czekają na 500+, 300+ i Kaczor+ to wiecie jak głosować.

Jeżeli jednak nie jesteście to też wiecie co robić.

Reszta to są didaskalia i wasze oczekiwania, że @Print_Screen będzie wam lizał buty, żebyście zagłosowali na Rafała jest dość śmieszne.
Zdradzę wam sekret, on po prostu stąd wyjedzie jak mu się nie będzie podobało, a wy lepiej pomyślcie co jest w waszym interesie, a nie co wywoła jego ból zadka.

#4konserwy #wybory
  • 29
  • Odpowiedz
@Kjedne:


Oczekujecie, że #neuropa i #lewica będzie się przed wami płaszczyć, tylko po to, żebyście zagłosowali odpowiednio.


Nie, ja oczekuję, że nie będę obrażany i wulgarnie wyzywany, jak to czynią teraz Twoi koledzy wobec wyborców Krzysztofa Bosaka i Konfederacji. Czy to dużo?
  • Odpowiedz
@Kjedne: Naszym kandydatem był K.Bosak. Trzaskowski i Duda to jeden #!$%@?, dodatkowo ten pierwszy już powiedział że 500+ i 13 nie zlikwiduje, więc to jednak wyborcy platformy to te" stare baby czekające na danine"
  • Odpowiedz
@Kjedne: Jestem mlody, mam dzieci. Wiekszosc moich znajomych przed 30tka ma juz 1-2 dzieci. Zawsze lepiej dostawac 500 stowek albo tysiac niz nie dostawac :) Kupilem sobie za to ostatnio preorder New World od amazona za 50 USD hehe
  • Odpowiedz
To w waszym interesie jest, żeby wygrał odpowiedni dla was kandydat.


@Kjedne: Lepiej dla konfederacji żeby wygrał Duda, bo jak wygra Trzaskowski to istnieje duża szansa na rozpad rządu. A przecież konfederacja ma lepszy wynik niż w ostatnich wyborach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jakostobedzie: większość Polaków jednak chce programów socjalnych co pokazały wyniki ale gdyby trzaskowski z dudą to było jedno i to samo to dlaczego prowadzą jednak odmienne kampanie?

Polityka pisu i ciągłe robienie z polski pośmiewiska na arenie międzynarodowej i odwracanie się od Europy by podążać w kierunku wschodu to jest to co Polakom się nie podoba, a nie 500+
  • Odpowiedz
@Kjedne: Podejmowanie decyzji wyborczych na podstawie wypocin (raz śmiesznych, a innym razem nie) grupy jakichś politycznych frustratów na portalu ze śmiesznymi obrazkami jest co najmniej śmieszne. I to tyle w temacie, ogólnie prowadzenie kłótni na wykopie bo "obrażajo konfe i kszytofa i doktora memcena" albo spamowanie mało śmiesznymi wpisami tak jak @Print_Screen to już w ogóle żenada, ciężko inaczej to oceniać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kjedne: Problemem w głosowaniu na Trzaskowskiego (Sam prawdopodobnie bd na niego głosował) jest to że przez najbliższe lata może nast czekać ogromna wojna polsko polska, miedzy PIS a KO, Trzaskowski jako prezydent może wetować każda ustawę co tylko będzie powodowało zaostrzenie konfliktu, a z tego może nic dobrego nie wyjść jak dla lewicy jak i prawicy. Już widzę jak w TVP przez najbliższe lata codziennie bd mówić jaki to nasz prezydent
  • Odpowiedz
(OCZYWISCIE NIE WSZYSCY)


@Kjedne: O jak przyjemnie, że neuropa teraz będzie się hamować, bo to od nas zależy czy Rafau wygra xD niech neuropa mnie teraz zabawia
  • Odpowiedz
@Kjedne: propsowanie koprofilskich wpisów tęczowych. To mi wystarcza. Miałem głosować na Rafaua w 2 turze, ale przeraża mnie fakt, że na wykopie agitują za nim koprofile
  • Odpowiedz