Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czasem pojawiają się dyskusje na temat, ile powinni zarabiać mężczyzna i kobieta w związku. Ostatnio poznałem zarobki mojego kuzyna i jego żony. Oboje w wieku 35+. On jest programistą i zarabia 10k zł. Ona jest lekarką i zarabia 6k zł.

Moim zdaniem najlepszy jest układ, gdy kobieta zarabia w przedziale od 60% do 80% tego co mężczyzna. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

#wynagrodzenia #zarobki #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef8a56915d9fcf7250efb1a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: Zauważyłam, że są tacy mężczyźni, którzy źle się czują, kiedy żona zarabia lepiej od nich. To chyba coś w rodzaju poczucia, że nie spełniają swojej funkcji społecznej (bycia głównym żywicielem rodziny). Niemniej jednak wraz z kolejnymi pokoleniami ta liczba robi się coraz mniejsza.
Praktycznie faktycznie wydaje mi się, że zarobki faceta są trochę bardziej ważne, bo przy założeniu, że planuje się dzieci, to kobiecie jest trudniej prowadzić karierę ze względu
@FeyNiX jestem kobietą i nie #!$%@? kasy na bzdury. Jakoś tam podkład na twarz czy ubrania kupuje raz na ruski rok, a bibelotów jakiś ozdóbek nie kupuje wogóle. W moim związku to właśnie chłop wydaje kasę na fajki i alko choć i bez tego można żyć. Ale to są jego pieniądze i jego zachcianki więc spoko, nie mam nic przeciwko temu. Więc nie wrzucaj wszystkich do jednego worka