Wpis z mikrobloga

A wy jak tam, dalej wierzycie, że wasz głos ma jakiekolwiek znacznie w gównowyborach które nic nie zmieniają?

Jeśli uważacie, że wybór jednych czy drugich na władzę będzie miał tak ważny wpływ na wasze życie to znaczy, że już obecnie mają zbyt dużą władzę

Elo

Nie idę i nie będę legitymizować całej tej bandy błaznów.
#wybory
  • 33
be zsensu, zgdonei z tym co piszesz powinieneś zaglodowac na kogos kto nie ma w programie zwiekszania władzy prezydenta


@Painting-colors-in-the-dark: Dobrze wiem, że to nie zmieni nic, mogę albo się tym przejmować i awanturować z kolegami i rodziną albo mieć #!$%@?, patrzeć na trendy i wiedzieć żeby stąd #!$%@?ć, nie zawrócę samemu tej rzeki

@FotDK: Rozumiem, lecz jest już za późno, zobaczycie co się bedzie #!$%@?ć jakby on miał nie
Dbrze wiem, że to nie zmieni nic,


@YouCanCallMeBillieGates:

jezeli nikt nie glosuje na kogos o danych pogladach to inni kandydaci nie mają w swoim interesie przejmować sie tymi pogladami.

daltego np w wyborach startuja kandydaci ktorzy nie maja raczej szansy wygrać - aby pokazac swoje poglądy.

twój głos ma znaczenie, nie idąc na wybory działasz przeciwko swoim poglądom oddając swoj los w ręce ludzi ktoryz mają znacnie inny pogląd na sprawy
Nie słuchajcie trola, babcie pójdą na pewno, wy też pójdźcie. Pierwsza tura jest bardzo ważna zwłaszcza że jeden kandydat ma sondażowo ponad 40% poparcia, wiec dosłownie każdy głos zarówno za jak i przeciw ma znaczenie, bo może zadecydować o tym czy dojdzie do drugiej tury.