Wpis z mikrobloga

@p03e: Ma ktoś może materiały z tych starych strimów? Archiwum przejrzałem już, a chciałoby się wrócić do pozostałych, jeszcze porządnych strimów. Risk of rain, Rim(ming) world, no kiedyś Alabama grał w coś więcej niż to omsi. A teraz tylko krótki program obowiązkowy i pretensje, że za mało cebulionów.
@Grieves: z tych starych streamów to mam tylko takie krótkie fragmenty jak ten, ale ktoś by się pewnie znalazł co ma te z lat 2018 czy 2019. Na youtube kilka takich playlist było, ale Seba dorwał wszystkie ;d
Ja mam tych nowszych streamów z okresu styczeń, luty, marzec głównie, wtedy też były dobre streamy, większość do 5/6 nad ranem ;D mam ponad 200GB, około 225 godzin streamów w 480p i 720p
p03e - @Grieves: z tych starych streamów to mam tylko takie krótkie fragmenty jak ten...

źródło: comment_15934336461c3rqqH6JDPfUNwgoSzQU0.jpg

Pobierz
@p03e: Spox, może jeszcze ktoś będzie miał. Fajnie by to było zobaczyć, tych starszych nie oglądałem większości ale te co widziałem to naprawdę spoko jakość (nie to co teraz). Kiedyś to były strimy, teraz nie ma strimów
@Karteziom: czekaj, Ty to archiwum zrobiłeś? Tam jest ładna kolekcja filmów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DanSavio: hehe, pamiętam ten moment i ogólnie to ten stream był chyba z czasów jak na youtube streamował jeszcze? w ogóle to ja się dziwię sąsiadom Seby, ja bym nie wytrzymał jakby mi się ktoś tak piętro niżej czy wyżej całą noc darł i urządzał karaoke ;d
@DanSavio: Dobre pytanie. Musiałbym to odszukać, czy mam ten strumyk. Jeżeli był z tuby, to nikłe szanse. Głównie archiwizowałem twitchowe już strumyki.
@p03e: Miałem post, który wszystko to sumował i wywaliłem go po roku, bo kto miał dostać link do archiwum, już dostał a nie chciałem bardziej kusić losu i ryzykować małego ryzyka DMCA'ki.
Ano i tak, dość ładna kolekcja, którą zrobiłem na "prośbe/apel" Dallasa który mówił na FB o