Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję sprawdzonej firmy kurierskiej w #uk która przewozi rzeczy do Polski.

Muszę odesłać swoje szpargały do Polski i szukam jakiegoś normalnego kuriera z opcją ubezpieczenia transportu który nie policzy mnie 2000 funtów za kilka pudeł + walizka i rower.

Ktoś z was może był w podobnej sytuacji? musiał wysłać coś większego do Polski?

Będę dźwięczny za wszelkie namiary.

odbiór rzeczy w #leicester

#uk #emigracja #namarincontent #kiciochpyta #przeprowadzka
  • 10
  • Odpowiedz
@Namarin Pudla wyślij zwykłym kurierem po 20f za paczkę, rower i walizkę januszobusem za 50 funtów w sumie pewnie, na grupach Polaków znajdziesz ogłoszenia.
  • Odpowiedz
@Ag90: Tak, wstępnie do nowego roku. Chcę pobyć trochę z rodziną po ponad 5 latach rozłąki, chcę zrobić w Polsce prawo jazdy i poszukać pracy w większych miastach. Aczkolwiek nie wykluczam że po nowym roku wrócę (jeśli to będzie możliwe).
  • Odpowiedz
clicktrans , tam wrzucasz ofertę z towarem i dostajesz oferty przewozu.


@itsfaki: Jestem w czymś podobnym, nazywa się to AnyVan ale przewoźnicy oferują mi ceny zaporowe, póki co najniższa cena to 1699 funtów.

Tylko że ja nie mam takiego budżetu i nie będę miał aż tak wiele rzeczy, może z połowę małego vana. Sprawdzę ten Clicktrans, dzięki.
  • Odpowiedz
@Namarin clicktrans to polska firma , teraz zjest Ciężki okres bo ruch busowy nie jest tak duży jak wcześniej , załóż tam konto podaj wymiary r,eczy które masz i czekaj na oferty . Ja w grudniu wysyłałem około 35 paczek i płaciłem 1200 zł .
  • Odpowiedz
@itsfaki: Dopiero jestem w trakcie pakowania, mam jeszcze czas. Założę konto jak już będę mniej więcej wiedział ile rzeczy będę miał do przewiezienia.

Dzięki jeszcze raz.
  • Odpowiedz