Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 707
Takie coś zbudowałem przy basenie. Szerokość 5m, długość w najdłuższym miejscu też 5m. Deska to modrzew syberyjski. Doświadczenia zero, wszystko robiłem sam. W komentarzu jeszcze oświetlenie. Można sobie posiedzieć nad wodą jak się nie chce kąpać, można się opalać. Wieczorem klimacik jak w nadmorskiej knajpie ( ͡º ͜ʖ͡º) Podciągnięty prąd, pompa i osprzęt pod "pokładem". Sterowanie filtrami i światłem przez wifi. #basen #chwalesie #diy #budujzwykopem
olito - Takie coś zbudowałem przy basenie. Szerokość 5m, długość w najdłuższym miejsc...

źródło: comment_1593273820Kkq5FohcdUnNHvmsFEMUnl.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@olito: o stary, nieźle. Ostatnio chodzi mi zajawka ma wybudowanie własnego basenu. Jest trochę poradników, głównie z USA. Koszt może zamknąć się nawet w kwocie 6k (do 10 jak będę chciał też obudować deską jak u Ciebie. Na razie to sfera marzeń, bo nawet nie mam swojego domu, ale może za parę lat. W każdym razie gratki cumplu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 59
@resuf: jeśli chodzi o obudowę, to rzeczywiście, głównie oglądałem filmiki i czytałem fora z USA, tam w przyjazny sposób pokazywali co i jak. Z kolei gdy szukałem pomocy w polskim internecie, napotykałem tylko #elektrodacontent ( ͡° ʖ̯ ͡°).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MarcinOrlowski: przykrywam dedykowaną, pływającą grubą folią bąbelkową, kiedyś mi tutaj jakiś mireczek polecił. Dokładnie nie liczyłem, ale stawiam, że wydałem jakieś 3-4k zł.
  • Odpowiedz
@olito: Wrzuc jakis post jak robiles, jakie narzedzia, jakie drewno, gdzie kupowales, docines samemu czy juz kupowales dociete? Taki podstawowe informacje od czego zaczac.
Chcialbym podobny plotek zrobic w okol tarasu tylko zamosat sznurów drewno i zastanawiam sie od czego zaczac i jakie narzedzia bede potrzebowal
  • Odpowiedz