Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Desmosedici: xD Decathlon ma 1600 sklepów na całym świecie w których sprzedaje ten same produkty, przez 2-3 miesiące były zamknięte fabryki w Chinach, więc to nie jest takie hop do przodu żeby uzupełnić coś czego nie ma w całej Europie,
A na stronie są dostępne tylko dlatego że jest kilka sztuk na magazynie zarezerwowanych tylko dla strony internetowej żeby klienci z całej Polski mogli to kupić, nie tylko w kilku dużych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zabi96: To jest odgórny przekaz od przełożonych jaki macie głosić ( ͡º ͜ʖ͡º)? Tak nie jest od dziś czy od zeszłego roku. Dużo rzeczy które niby są, nigdy nie ujrzało półki w moim sklepie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Desmosedici: piszę jako Mirek nie pracownik ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Pytanie z jakiego miasta piszesz i jakich produktów szukasz, bo jedynie 1 sklep w Polsce ma wystarczającą powierzchnie by mieć większość (ale nie wszystkie i tylko wybrane kolory) produkty dostępne na stronie internetowej. Więc inne sklepy po prostu maja jedynie część tego co jest na stronie internetowej, a co do braków to tak jak wyżej, jeżeli czegoś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zabi96: wiem Mirku że jesteś pracownikiem deca z Wwa, także stąd mój wywód o przełożonych. Radomski. Wiem że cały asortyment się nie zmieści, ale widzę też że wiszą broszurki danego produktu, a owego trudno szukać. Sytuacja ta dotyczy głównie działu rowerowego
@Desmosedici: Myślisz ze pracują tam same głupki, które nie pomyślą aby dać asortyment do danego sklepu? Nie zastanawia cię ze może być gdzieś problem, o którym ludzie z zewnątrz mogą nie mieć pojęcia? Pomijając fakt, ze logiczne jest to ze mniejszy sklep posiada mniej asortymentu, to fakt ze pewnie żaden sklep stacjonarny nie zrobi takiego obrotu jak strona internetowa to zapas dostępny jest tylko na stronie? Bo załóżmy wysyłając towar do