Wpis z mikrobloga

MIrcy,
Mój #smartfon #gsm
#leeco #cool1 mi spadł, szyba pękła. Wszystko działa, ale postanowiłem sobie wymienić szybę. Digitizer już kupiłem. Mam jakieś umiarkowane zdolności manualne i Hot Aira ale brak doświadczenia.

https://youtu.be/cRqSyZk1SOU

Patrząc po instrukcji z powyższego filmu do 6. minuty jestem w stanie wszystko zrobić. Później pojawiają się komplikacje, dlatego #pytaniedoeksperta :

1.Co to za płyn którym on przeciera powierzchnię lcd? Mam właściwie tylko izopropyl.

2. Czy faktycznie przecierając lcd tylko papierem można uzyskać taki efekt jak w 7:30?

3. Przy jakiej temperaturze się odkleja szybkę na początku procesu?

4. To urządzenie do sklejania lcd z digitizerem aplikuje też docisk? Do jakiej temperatury nagrzewa ekran? Bo ten hindus coś nie pokazał kontrolek, a jak będę wiedział to może odtworzę ten proces metodą chałupniczą.

#serwisgsm #kiciochpyta
  • 4
@majk3l: ja ekran odkleiłem z pomocą zwykłej suszarki do włosów, a nowy przykleiłem na taśmę 3M (w leeco x722). Pytanie, czemu kupiłeś sam digitizer zamiast cały panel przedni?
@ditoski no mówię, że wpisałem w Ali digitizer. To wyskoczyło, to kupiłem. A dopiero jak doszło to zrobiłem research, także na pewno moja to wina, ale przecież spróbuję wymienić. Muszę tylko wiedzieć jak