Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Rozowe pomóżcie. Mój #rozowypasek ma bardzo słabe włosy. Byla kiedyś u kilku fryzjerów we Wrocławiu i robili niemiłe komentarze. Macie może do polecenia fryzjera, który zajmie się jej słabymi włosami? Chce zrobic kolor #fryzjer #wroclaw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef6f18a15d9fcf7250ef86d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 15
WiedźmińskiStarzec: Dokladnie jak pytali już inni: co to znaczy że słabe? Wypadają? Pojawiają się placki?
U mojej żony skończyło się na diagnozie: łysienie androgenowe. Obecnie nosi perukę (ale taką za 5kzl, a nie jakas chińska za 10zl). Wydaliśmy mnóstwo kasy na konowałów, którzy nie mają pojęcia czym jest to łysienie. A te wszystkie środki z apteki możesz sobie w d... wsadzić.
Niech różowa się trzyma i nie poddaje. To tylko włosy.
@AnonimoweMirkoWyznania to może niech przed farbowaniem przez jakiś czas je wzmocni, jakieś suplementy diety i do tego jakieś maski, odżywki, olejowanie, żeby je nawilżyć. Niestety po farbowaniu będzie jeszcze gorzej i bez dobrej pielęgnacji może jej być ciężko utrzymać włosy w dobrej kondycji skoro już teraz jest źle.
@AnonimoweMirkoWyznania: znajdźcie normalnego fryzjera, co to za idiotyczne komentarze z ich strony ()

Jeśli włosy są cienkie i łamliwe to koniecznie obciąć, ile się da, i zacząć o nie porządnie dbać. Mam na myśli wcierki, olejowanie, dobra odżywka przy każdym myciu, łagodne szampony. I mocno odradzam rozjaśnianie. Jeśli chce farbować to lepiej na ciemniejsze kolory, żeby mogła iść w hennę i inne ziółka. Ewentualnie można też rozważyć