Wpis z mikrobloga

Mirki, gdzie najlepiej zjechać aby ominąć bramki na #a4 na odcinku Katowice-Kraków? Trasa, którą będę jechał to Wrocław-Chrzanów i planowałem zapłacić te 16,20 za pierwszy odcinek, ale minąć bramki jadąc przez Jaworzno. ( ͡° ͜ʖ ͡°) I jeszcze kwestia płatności. Na bramkach na odcinku Wrocław-Gliwice da radę zapłacić kartą?
#autostrady #katowice #wroclaw
  • 17
  • Odpowiedz
@spartacus1455: Katowice - Kraków to najpierw przez Jaworzno a później jedziesz na Tenczynek/Zabierzów możesz jechać ja kiedyś tak jechałem to omijasz bramki :D - wszędzie da radę płacić kartą :)
  • Odpowiedz
@spartacus1455: ja sugeruję trasę od Gliwic na DK44 przez Tychy, Zator, Skawinę. Nawet nie zbliżysz się do korka w Katowicach. Na bramkach we Wrocławiu pobierasz bilet, na bramkach w Gliwicach płacisz.
  • Odpowiedz
@spartacus1455: generalnie korek jest od wiaduktu w Mysłowicach do węzła Mikołowska. To ponad 10km. Schodzą na to 3 drogi A4, DK86 z północy i południa.

Możesz też jeszcze odbić w Gliwicach na DW901 (trzy pasy do Katowic) i potem na DK79 do Jaworzna i za Jaworznem wskoczyć na A4 do Krakowa (omijasz jedną bramkę)
  • Odpowiedz