Wpis z mikrobloga

@Jakobo: Można je było dostać za 13.49$ z darmową wysyłką z Hiszpanii. Teraz raczej nie kupisz z poniżej 23,99$+wysyłka. Co do słuchawek tak na szybko. Jak dla mnie od razu gumki do zmiany ze średnich na najmniejsze lub spoza zestawu :) Co do grania i jak na moje uszy to najlepszy dźwięk jaki miałem w słuchawkach z tego przedziału cenowego. Powiem tak zrobił na mnie wrażenie a testowałem już większość Xiaomi,
@dumelosw: @duxrm: Sorrki za odkop xD Powiecie coś na temat lagu w tych tws (edifier x3)? Szukam czegoś na czym będzie się dało oglądać jutuba bez rozjazdu usta-dźwięk. Teraz mam air dotsy (te czarne, nie S) i bardzo mnie ten lag denerwuje.
@Alex_mski: Ja nie zauważyłem ale słucham głównie muzy a czasem oglądam na fonie netflixa i jest ok. Co do wielkości i poręczności to są naprawdę maleńkie. Haylou nie miałem więc się nie wypowiem. Tronsmarty są ok ale jak dla mnie X3 zdecydowanie wygrywają z onyx neo i spunky pro pod względem dźwięku. Jak nie jesteś zwolennikiem mocnego basu a zrównoważonego dźwięku to zdecydowanie x3. Słychać więcej szczegółów jak dla mnie nie