Wpis z mikrobloga

#krakow #rower #samochody

Mirki jadę dziś z różową do Krakowa na weekend. Mamy parę spraw do załatwienia. W Krakowie byłem kilka razy ale tylko przelotem. Wynajęliśmy mieszkanie na weekend na Powiślu. Jak wygląda temat parkingu? Podobno wszystko jest płatne. Gdzie zostawić auto na cały dzień w sobotę? Chcemy też wynająć rowery, ktoś poleci jakąś wypożyczalnie? Nigdy nie korzystałem z tego typu usług.
  • 11
@wypokowytrol: mireczku jest cala masa parkingow za darmo w kraku

podjedz pod domek na chwile, wywal graty i zostaw auto gdizes za darmo

nikt ci nie #!$%@? bo miasto spokojne i fajne

co do uslug to zainstaluj se apke bolta to masdz hulajnogi 50gr/minuta a tak poza tym polecam spacerek bo pogoda bajeczka
@paczelok Jedziemy autem różowej (Micra cabrio) nikt tego nie ukradnie xD nie znam kompletnie Krk dlatego pytam gdzie tego parkingu szukać. Podobno parkingi są płatne w sobotę od 10 do 20 po 6zl/h. Jak nie będzie w miarę blisko parkingu za free to zapłacimy za ten parking, najwyżej na obiad zjemy cebulę ( ͡º ͜ʖ͡º)

Te hulajnogi mogę zostawić gdzie tylko chce? Oczywiście nie na środku ulicy
@wypokowytrol: jest mapka w apce i zostawiasz gdzie zielone bo jak nie to bolt 200zl #!$%@? kary ale wszystko wiadome bo mapka jest, ew sa skuerki elektryczne BlinkEE - jedziesz pare km i zostawiasz gdzie chcesz i nie placisz za parking, do zwiedzania fajna sprawa bo masz w dupie martwienie sie autem
@wypokowytrol tylko jeszcze sie upewnij jak tam bedziesz bo nie wiem czy sie coś nie pozmieniało jak zaczęli robic zwężenia, ścieżki rowerowe itd, ale mysle ze jest po staremu
@Log_on: zmieniła się organizacja parkingu i ulicy przy błoniach niedawno ale dalej jest bezpłatnie. @wypokowytrol Jednak jeśli przyjedziecie tam po południu w ładnej pogodzie to może trzeba będzie zrobić ze trzy kółka żeby miejsce znaleźć, setki ludzi tam na rolki przyjeżdża. Po drugiej stronie błon, tuż przed stadionem Cracovii, nie ma jeszcze strefy i można tam zostawić na szerokim chodniku. Jeśli chcesz mega cebulacko i nie boli cię 15 min spaceru