Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Myślałem że coś tam umiem, moja mama/ojciec ukończyli liceum bez matury, a jej mama ( moja babcia ) to nawet nie wiem bo się zawsze o to wkurza, wszyscy z nich pracują bez wykształcenia ( babcia ma wynajęte lokale, a mama na czarno za 1600-1700 mieś. Natomiast ojciec jest na utrzymaniu swojej ( mojej drugiej babci, ) i od lat nie pracuje tylko rentę dostaje od listonosza.
Chciałem sobie odpalić, jak podawać komuś daną godzinę po angielsku. Ja #!$%@? temat dla przedszkolaka, a mi w wieku 19 lat było ciężko to zrozumieć i dopiero za 5 razem odpalania 4 minutowego filmu zrozumiałem jak to się robi... czuję żenadę przez to że nigdy nic w życiu mnie nie nauczono począwszy od tego kończąc na czynnościach fizycznych. Teraz to wszystko muszę nadrabiać, i tak naprawdę to mama mi największą krzywdę zrobiła ( rodzice po rozwodzie, mama mnie wychowywała za dzieciaka i prowadziła za rączkę podając mi wszystko na tacy i nie miałem od nikogo ani trochę męskości tylko ciągłe tulenie, bo ojciec rzadko odbiera telefony. ) Każdy jej mówi że robi ze mnie kalekę, ale ona się tym nie przejmowała, myślałem że tak nie jest, ale teraz zdaję sobie sprawę z tego, że mieli rację...
Od miesiąca wiem kto spowodował u mnie 3 lata temu depresję, lęki oraz brak kolegów w późniejszym czasie, a jeśli ktoś do mnie pisał, to po jakimś czasie słyszałem że jestem " debilem " albo " niedouczonym ", i nigdy nie wiedziałem dlaczego dodając przy tym że czasem ktoś się przywalał o moją pisownię/składnię a myślałem że było okej.
#przegryw #rodzicielstwo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef533f70db94d7506cde628
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 3