Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam, zastanawiam się nad zakupem waporyzatora, mam kilka pytań do posiadaczy. Byliście kiedyś trzepani przez policję i znaleźli u was waporyzator? Co mówiliście gdy pytali co to jest lub do czego wam ten waporyzator? Mają prawo zabrać mnie na dokładniejsze przeszukanie wraz ze sprawdzeniem bielizny czy nie mam tam tematu? Jeżeli waporyzator będzie pusty i powiem im, że używam go do CBD, mogą zebrać jakieś resztki ze środka i zabrać je, by sprawdzić czy jest to normalna trawa czy CBD?

Jak z dyskrecją podczas użytkowania, jeżeli będę waporyzować w pokoju przy otwartym oknie i zostawię otwarte okno to po jakim czasie w pokoju nie będzie już nic czuć?

Jaki polecacie przenośny waporyzator? Najlepiej by nie był jakiś duży, by można było go łatwo ukryć, budżet powiedzmy do 500 zł

#narkotykizawszespoko #wykopjointclub

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef516b00db94d7506cde618
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: wapo jest w pełni legalne w Polsce. Nie musisz się tłumaczyć z posiadania go. Co do trzepania, nie masz na to wpływu. Zależy od nastroju zomowca.

mogą zebrać jakieś resztki ze środka i zabrać je, by sprawdzić czy jest to normalna trawa czy CBD?


Za tak małe ilości nie będą w stanie nic ci zrobić.

Jak z dyskrecją podczas użytkowania, jeżeli będę waporyzować w pokoju przy otwartym oknie i zostawię