Wpis z mikrobloga

Z każdym kolejnym pokazem #cyberpunk2077 byłem coraz bardziej sceptyczny względem tej #gry ale po dzisiejszym dniu jestem pewien, że to będzie świetny tytuł. Jest jeszcze parę rzeczy do poprawy, ale po to się robi pokazy gier, żeby zbierać feedback i poprawiać to co najważniejsze. Oczywiście wszyscy są zachwyceni prócz #polaczek który wzrokowo potrafi ocenić grywalność i to czy pojazdy skręcają tak jak w jego ukochanym GTA V. Kotwica Wam w plecy ( ͡º ͜ʖ͡º) do zobaczyska na premierze.
  • 13
  • Odpowiedz
@2phonepiotrus: oglądajac recenzje zagranicznych graczy narzekają tylko na walkę wręcz i niektórzy na prowadzenie pojazdów natomiast polak narzeka na wszystko i juz uznał, że ta gra to gówno xD
  • Odpowiedz
@2phonepiotrus No właśnie nie rozumiem #!$%@? wykopków na grę która nie wyszła. Tak samo było w przypadku wiedźmina 3, mówili wtedy, że ta gra będzie #!$%@? gównem, a wyszła jedna z najlepszych gier tej generacji. Zresztą po obejrzeniu gameplayu cyberpunka bez komentarza to gra wygląda poziom wyżej od wiedźmina 3.
  • Odpowiedz
@2phonepiotrus: W sumie moim jednym zastrzeżeniem jest zaludnienie miasta, a reszta, według moojej opinii, zapowiada się świetnie. Miałem obawy, ale coraz bardziej zastanawiam się nad kupnem PS4 tylko po to aby ograć oba The Last of Us i Cyberpunka.
  • Odpowiedz
@rskk: Widać, że gra ma wiele niedociągnięć. Mamy 25 czerwca, a gra miała pierwotnie wyjść już w kwietniu ;) Nie znam 100% genezy przesunięcia premiery, ale gołym okiem widać, że tam jeszcze jest nad czym posiedzieć.
@Pawlis: Nie możemy oczekiwać po grze takiego rozmiaru, by w centrum miasta były gromkie tłumy. Z pewnością po zebraniu feedbacku postarają się to poprawić, być może stworzą jakiś system, który zoptymalizuje grę do tego
  • Odpowiedz
@2phonepiotrus: Ja tam prawie od początku oczekiwałem gry z dobrą fabułą, ciekawym, intrygującym światem i z możliwością odgrywania stworzonej przez siebie postaci na różne sposoby. I w sumie po tych wszystkich zapowiedziach wychodzi na to, że się nie zawiodę. Ba, nawet wygląda na to, że dostanę więcej niż oczekiwałem, bo doszedł jeszcze ciekawy kierunek artystyczny, dobra muzyka i Keanu.

Jak ktoś oczekiwał od CP2077 gry idealnej to się srogo zawiedzie, bo
  • Odpowiedz
@2phonepiotrus Z grafiki to mogę się przyczepić tylko do dużych pop-upów (widać to w scenie jak jedzie samochód po pustyni). Ogólnie spoko, ale akurat ten trailer daje najmniejszy hype, taka se muzyka, mało ciekawe sceny, jakoś tak bez polotu. Preorder i tak poleci we wrześniu (jak znowu nie przesuną ;).
  • Odpowiedz