Wpis z mikrobloga

Mieszkam w Krakowie. Dziś (25.06.2020) osoba roznosząca ulotki z ofertą Netii dzwoniła do mnie domofonem 3-krotnie w ciągu bardzo krótkiego okresu czasu podając się za listonosza Poczty Polskiej niemniej jednak wypytana dokładniej - przyznała się do roznoszenia  ulotek (choć nadal według niej otrzymała je od listonosza ;))) ).

Poprosiłem tą osobę aby zostawiła ulotki na zewnątrz w specjalnie do tego przeznaczonym koszyczku i nie przeszkadzała mi w pracy z domu.

Ktoś jednak widocznie otworzył tej osobie drzwi a ja schodząc akurat przypadkowo kilka(naście) minut pózniej zauważyłem na swojej skrzynce pocztowej wymalowany napis (chyba długopisem): "Lecz się palancie".

Sprawę zgłosiłem opiekunowi Netii w moim budynku - niemniej jednak niesmak antyreklama pozostała moim zdaniem.

#netia #internet #domofon #ciekawostki #wandalizm #wulgarne
  • 9
@luxkms78 Nie ma czegoś takiego jak opiekun budynku, to chwyt marketingowy xD Dodzwoniłeś się prawdopodobnie do niego samego albo jego kolegi... Jeżeli naprawdę chcesz to zgłosić to innymi kanałami
@LordDockers > @luxkms78 Nie ma czegoś takiego jak opiekun budynku, to chwyt marketingowy xD Dodzwoniłeś się prawdopodobnie do niego samego albo jego kolegi... Jeżeli naprawdę chcesz to zgłosić to innymi kanałami

Nie sądzę aby to była ta sama osoba. Osoba dzwoniąca domofonem miała głos przepitej baby na dodatek bazując na tym co mówiła to nie grzeszyła inteligencją i nie piszę tego złośliwie. Zadzwoniłem na numer z ulotki "opiekun twojego budynku - autoryzowany
@luxkms78 Najpoważniej podejdą zapewne do sprawy jak im po prostu napiszesz na fb, nawet na priv. A co do baby to też mogła być przedstawicielem, zdziwiłbyś się czasem jacy ludzie pracują... Ewentualnie osoba zatrudniona tylko pod ulotki za marny grosz
Muszę przyznać że przeprosili ale jednocześnie zapewnili że roznosiciele ulotek noszą maseczki i się dezynfekują. Super, czyli pewnie ten ktoś założył maseczkę, zdezynfekował ręce po czym przystąpił do wandalizmu...Ufff, jaka ulga - przecież wandalizm mógł też zostać przeprowadzony bez dezynfekcji i bez maseczki.... Napisałem im o tym ale tego już nie skomentowali...