Wpis z mikrobloga

prawie 7 lat temu wstawiłem tu zdjęcie bombelka, który dopiero co się urodził. Dziś ten mały #!$%@? zakończył swój pierwszy etap edukacji - przedszkole. Młody miał szczęście bo trafił na super wychowawczynię - Panią Anię (przedszkole publiczne). Kobieta złoto, podchodzi do każdego dzieciaka indywidualnie, zawsze znalazła czas aby pogadać o postępach czy problemach. Sam się wiele od niej nauczyłem. Szanuję jak #!$%@?.
W ogóle wychowanie dziecka to jest niesamowite wyzwanie. Kłody pod nogi rzuca nam internet (na chwilę obecną YT) i otoczenie. Możecie starać się bardzo mocno czegoś unikać a i tak wasze dziecko się z tym zetknie poza domem od innych dzieci.
Największy rak całego okresu przedszkola dla mnie to rodzice - jeżeli jeszcze tego nie wiecie to się przekonacie :)

W sumie to nie wiem po #!$%@? to piszę, trochę mi smutno i przeżywam to bardziej niż młody hehe. Jak mu się zapytałem czy jest mu smutno to powiedział:Nie i poleciał się bawić w żołnierza do ogrodu( ͡° ͜ʖ ͡°)

I na koniec wierszyk z zakończenia:

Ja już idę do szkoły, jestem mądry i duży
dziś cię żegnam przedszkole tak mi ciężko na duszy.
I pomyśleć mi trudno, że maleńkie te stoły
pozostaną na miejscu, a ja pójdę do szkoły.
Zapomnieć śniadania czasami się zdarzy
lecz będę pamiętać, by zawsze mieć uśmiech na twarzy.
Będziemy teraz już pierwszą klasą,
może najlepszą ze wszystkich klas.
Cześć nasze przedszkole, żegnaj na zawsze!
Teraz już szkoła zaprasza nas.


#przedszkole #dzieci #wpiszdupy #rodzice #zakonczenieroku
  • 9
  • Odpowiedz
Największy rak całego okresu przedszkola dla mnie to rodzice - jeżeli jeszcze tego nie wiecie to się przekonacie


@roszej: mówisz o sobie, ojcze „ małego #!$%@?” - chciałabym dodać znak zapytania ale chyba jest niepotrzebny
  • Odpowiedz
@ciemnienie: @kthr27: czy to jeszcze portal ze śmiesznymi obrazkami czy już nie?
@kthr27: ja właśnie jestem rodzicem, który aktywnie uczestniczył w życiu przedszkola. A pisząc o rodzicach, miałem na myśli ludzi pokroju madek, których cechy są dobrze znane w internecie.
  • Odpowiedz