Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dakcts: #!$%@?ą mnie już tacy piwosze-neofici, co to #!$%@? całe życie walili harnasie za 1,99 i inne tatry, a teraz nagle koneserzy piw kraftowych. ( )
Turbo przesłodzony, jednowymiarowy i generalnie kiepski. Mimo że jestem fanem pastry stoutów to uważam że też je trzeba umieć robić a nie BLG w opór, beczka i jakoś to będzie xd
@dondon: ogólnie chyba nie ma piwa co każdemu podejdzie 10/10. Też piłem kilka niby topów, a wrażenia miałem inne. Tak dochodzę do wniosków, że trzeba patrzeć na ludzi co mają podobne gusta, to chyba najbardziej miarodajne. Jeden powie, że kwas wykręca, a ty pijesz i lekko tylko smyra po gardle.
@dakcts chociażby ostatnie wypusty ze stu mostów te na nitro, Nepomucen i bodaj ich beer Club (to chyba było nazwane jako special IS), where are my goggles z malgardrna i wiele innych. Generalnie moja opinia nie jest odosobniona, rozpijalismy we trzech w akompaniamencie różnych piwek przed i różnych po i wszyscy stwierdziliśmy, że jest kiepsko. Ale wiadomo puwi smakuje każdemu inaczej więc się tutaj absolutnie nikogo nie czepiam
@franeska: jasne, te co wymieniłeś też dobre. Stu Mostów robi dobre ciemne i mocne. Tylko Google to chyba z aromatami? Ten Beer Club właśnie mi średnio podszedł, a też kolega chwalił. Najlepiej iść za swoim smakiem, pzdr