Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję że w końcu cały reakcjonizm wypleni się samodzielnie, a głupota przeminie z wiekiem, jak konserwatywna ignorancja i masochistyczne zamiłowanie do życia w syndromie Sztokholmskim, tylko i wyłącznie dlatego że ktoś fajne meme postuje na /pol/ czy na wykopie. Bycie ograniczonym jest łatwe, do progresywizmu trzeba czytać i zrozumieć jak działa świat, a nie klepać się nawzajem po barkach na serwisach ze śmiesznymi obrazkami. Wszystko co robicie, to robicie beznadziejnie i tylko pod publiczkę byle ,,dupsko bolało lewaków" jako wyznacznik słuszności poglądu.

#neuropa #konfederacja #bekazprawakow #bekazlewactwa #4konserwy #polityka
f.....e - Mam nadzieję że w końcu cały reakcjonizm wypleni się samodzielnie, a głupot...

źródło: comment_15930397102EP8h4zPfifY5vwpJkxdYS.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Nighthuntero: czemu wyborcy konfederacji, którzy tak szczycą się merytoryką, potrafią jedynie pisać o multikontach, płatnych trollach i fiksacjach analnych? dyskusja z osobnikami spoza naczelnego discordowego koła wzajemnej adoracji przerasta legendarną merytoryke? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@f_l_o_w_e_r_j_u_c_e: widzisz, ja myslalem ze z moja generacja caly razism, nacjonalizm, ksenofobia, homofobia, przejda do historii. Wyjście z komuny, wejscie do UE, myslalem ze Polska otworzy sie na świat. Niestety wygląda na to ze jest gorzej.
  • Odpowiedz
@Czlowiek_Ludzki: A żebyś wiedział. Marks jest jednym z najważniejszych ekonomistów i socjologów w historii. Żeby go zrozumieć konieczne jest przeczytanie wszystkich dzieł, oraz opracowań, a nie oglądanie filmików PragerU, jak to niektórzy robią.
  • Odpowiedz
@ziemba1: Na Lurkerze ogólnie nie logowałem się długo. Odpowiadałem ile mogłem aż w końcu uznałem że to w sumie jak krzyczenie na betonową ścianę i oczekiwanie że się sama zburzy.
  • Odpowiedz
@f_l_o_w_e_r_j_u_c_e: Niestety, ale reakcjonizm, jak sama nazwa mówi, za mocno reaguje na zmieniający się świat. W Polsce widać to wybitnie, bo ramię kościoła jest tutaj wyjątkowo silne. Rzekłbym że jest wręcz kluczowe w nadawaniu momentu tej całej prawackiej propagandzie.

Choć ja mam też cichą nadzieję, że to ostatni krzyk przedśmiertny tradycjonalistów, zanim zostaną zawaleni nowym, otwartym pokoleniem, które nie musi pokutować przed ceglanym budynkiem z krzyżykiem na dachu, by udowodnić czystość
  • Odpowiedz