Wpis z mikrobloga

Hej. Pisze to do ludzi pracujacych za granica. Moze ktos cos doradzi. Chciałbym znalesc prace w sumie gdziekolwiek moze byc i anglia i holandia. Wazne sa pieniadze, zeby odkladac jak najwięcej. Ktos moze z was cos polecic? Agencje czy cokolwiek ale pewnego.
Angielski jak narazie troche slabo ale duzo rozumiem troche mowie. Mam prawko b i chyba tyle
Bylbym bardzo wdzięczny jesli ktos mi pomoze z tym cos podpowie doradzi
#emigracja
#praca
#pracbaza
#zagranica
#anglia
#holandia
  • 5
@silentpl: 32 lata. Typ normalny spokojny rzadko pije. Szukam pracy za granica po to by odlozyc na mieszkanie. Chciałbym zostac dluzej
Co do doświadczenia to przy kilku robotach robilem. Magazyn. Zbieranie zamowien. Kierowca. I tym podobne. Praca mi praktycznie obojetna by sie gdzies na poczatek szybko załapać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@macjaos: na deliverki spokojnie się nadasz na początek. Napisz na forach Londynek lub Polish Express że szukasz I dopytaj (lub googluj) jak to teraz wygląda ze zdobyciem National Insurance Number (taki pesel) bo to normalnie wymagało spotkania w centrum pracy a teraz chyba wciąż wszystko zamknięte.
Praca zapewne jest i teraz jest spora potrzeba na pracowników dowożących zakupy/jedzenie.
Sprwedze to co napisaliscie. Dzieki
Jesli ktos moglby polecic jakas agencje pracodawcę ktory ogarnie pracę odrazu pewna i mieszkanie to bylnym mega wdzieczny