Wpis z mikrobloga

Do ciszy wyborczej pozostały 3 dni - drugi w sondażach Trzaskowski nadal nie przedstawił programu. Odmówił także udziału w debatach bojąc się utraty głosów. Czy to jest kandydat obywatelski? Głos oddany na niego w pierwszej turze jest przyzwoleniem na takie traktowanie wyborców przez polityków.
Pierwszy raz w wyborach jest obywatelski kandydat spoza układu, który nie jest dzbanem, przeprowadził pozytywną kampanię promując kompletną wizję swojej prezydentury, a nie jedynie oczerniając przeciwników. Na pół roku przed wyborami przedstawił swój program i sztab ekspertów, bazując na rozwiązaniach, a nie na obietnicach. Ma realne szanse odsunąć długopisa w II turze, nie gromadząc praktycznie żadnego elektoratu negatywnego. Serio, jest alternatywa.

#wybory #holownia #trzaskowski #polityka
Amatorro - Do ciszy wyborczej pozostały 3 dni - drugi w sondażach Trzaskowski nadal n...
  • 40
  • Odpowiedz
@Amatorro: Też tego nie jestem w stanie zrozumieć, tyle narzekań na po-pis, pojawia się ktoś nowy i co? I nic. A im więcej widzę komentarzy na twiterze, czy w prasie polityków platformy lub ich działaczy jak Lis, że jak śmie opozycja z jakiejkolwiek strony krytykować Rafałka i nie udzielić mu poparcia to coraz bardziej mam ochotę oddać nieważny głos w drugiej turze.
  • Odpowiedz
@Amatorro: Szkoda, że odsunęli Kidawę. Mielibyśmy prawdziwe wybory. A tak, ludzie zagłosują na Trzaskowskiego, żeby przeszedł do drugiej tury, bo mają w głowach wbite, że głosuje się jedynie na PiS albo na PO.
  • Odpowiedz
Pierwszy raz w wyborach jest obywatelski kandydat spoza układu, który nie jest dzbanem, przeprowadził pozytywną kampanię promując kompletną wizję swojej prezydentury, a nie jedynie oczerniając przeciwników.


@Amatorro: wyborcy Kukiza sprzed pięciu lat się z Tobą nie zgodzą. Ba, wyborcy Tymińskiego się pewnie nawet nie zgodzą!
  • Odpowiedz
że jak śmie opozycja z jakiejkolwiek strony krytykować Rafałka i nie udzielić mu poparcia to coraz bardziej mam ochotę oddać nieważny głos w drugiej turze.


@DizzyEgg: tego niestety nie wolno nam zrobić, chociaż nie ukrywam - również mam ochotę. Odsunięcie pisu to cel nadrzędny. Dlatego też głos na Hołownie uważam za jedyny sensowny w pierwszej turze.
  • Odpowiedz
@JesusOfSuburbia: Śledząc tę kampanię stwierdzam, że Kukiza i Hołownię różni praktycznie wszystko i to jest naprawdę jakość, której jeszcze w polityce nie było. Co do partii, to mam nadzieję, że zostanie prezydentem i nie będzie jej zakładał. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Amatorro: może i Trzaskowski nie przedstawil swojego planu, ale za to zbudowal sobie swietne kolo ratunkowe.
Jeśli wygra wybory, to za 5 lat, pytany gdzie obietnice wyborcze, dlaczego ich nie zrealizowal odpowie ze nie pamięta żeby był prezydentem. Potem przeprosi, ze jednak był a ludzie mu wybacza, bo tak pan bog nakazuje żeby wybaczać.
  • Odpowiedz
Też tego nie jestem w stanie zrozumieć, tyle narzekań na po-pis, pojawia się ktoś nowy i co? I nic.


@DizzyEgg: Hołownia nie mówi łatwych populizmów w kwestii imigracji, energetyki czy podatków, więc łatwo krzyknąć że to kandydat TVN-u i tylko Bosak jest niezależny.
  • Odpowiedz
coraz bardziej mam ochotę oddać nieważny głos w drugiej turze.

czyli #!$%@?ć wprowadzanie autorytaryzmu w Polsce, łamanie konstytucji czy zwracanie się w sposób niedopuszczalny do różnych grup społecznych - nie oddam głosu bo jakiś publicysta na twitterze obraził mojego kandydata xD ten kraj chyba nie zasługuje na demokrację
@DizzyEgg:
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@Amatorro: miałem głosować na @BosakKrzysztof ale nie mogę więcej słuchać #!$%@? o kościele a w między czasie okazało się że on też jest socjalista tylko takim mniejszym... Wsumie by mi to nie przeszkadzało gdyby nie kreował się na wolnościowców pełna gębą... jedynym sensownym wyborem jest właśnie Hołownia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Amatorro:
Tyle, że szymek #!$%@? ma gówniane pojęcie o polityce.

Pogadaj z banderowacmi jakim pośmiewiskiem na arenie miedzynarodowej jest ich komediant
  • Odpowiedz