Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #relacje #rozowepaski

Jestem z różową prawie 3 lata. Jak to w związku, raz jest lepiej, a raz gorzej. Niestety w ostatnim roku z każdą sprzeczką czy kłótnią jest gorzej. Dochodzą nowe problemy, których nie jesteśmy w stanie przeskoczyć. Najgorsze jest to, że różowa ma straszne parcie na ślub, a ja w obecnie nie chcę się wiązać o sobą z którą nie będę w związku szczęśliwy. Generalnie rodzice różowej #!$%@? w kwestii ciepła rodzinnego. Zimny chów, rozwód, udowadnianie swojej racji kosztem dzieci. Różowa nie ma wielu znajomych, jest raczej typem introwertyka. Ja mimo, że nie uważam się za jakiegoś super ekstrawertyka to raczej staram się utrzymywać kontakty na dobrym poziomie. Efekt jest taki, że różowa unika jak ognia kilku znajomych (z członkami mojej rodziny też chętnie się nie widuje). Kłopotem są moje i tak bardzo rzadkie wyjazdy weekendowe ze znajomymi. Wystarczy, że przez dłuższy czas (kilka godzin!) nie będę się odzywał, to różowa potrafi się obrazić i zalać łzami. Do tego dochodzi depresja. Ostatnimi czasy źle znosi nowe sytuacje, unika ludzi, jest ciągle przygnębiona, ma niską samoocenę i poczucie własnej wartości. Chcę ją zaprowadzić na terapię, ale w odpowiedzi dowiaduję się, że nie widzę swoich wad. Owszem, mam swoje pewne przywary, ale uważam, że depresja jest czymś czego ignorować nie można. Proponowałem wspólną terapię dla par, ale póki co nie jest chętna. W sprawach łóżkowych też nam się nie układa. Może nigdy nie było idealnie, ale na początku kochaliśmy się 1-2 razy w tygodniu (różowa studiowała w innym mieście i wynikało to z ilości spotkań). Ostatnio jednak w ogóle jej nie zależy i mogła by się kochać tylko raz w miesiącu. Powiedziała mi, że wcześniej się zmuszała do uprawiania seksu (nie jest w stanie powiedzieć czemu). Ostatnio znów się pokłóciliśmy, chciała ze mną zrywać. Chcę ostatni raz spróbować ją namówić na terapię. Myślicie, że to ma sens?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef31e610db94d7506cde131
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Przekaż darowiznę

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 9
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: ciężka sprawa. Wyciągnąłeś rękę, próbowałeś wysłać na terapię nawet dla par a tu nic... Niestety jak ktoś nie chce pomocy to choćby skały srały nie zmusisz.
Pogadaj z nią szczerze raz jeszcze, powiedz że nie jesteś szczęśliwy z tego jak wygląda wasze życie teraz i jak to nic nie wskóra to papa.
@AnonimoweMirkoWyznania: ja bym od niej #!$%@?ł bo ewidentnie to się może skończyć katastrofą a ślubem chce Cię złapać w sidła. jak już tak bardzo chcesz z nią być to intercyza majątkowa przed ślubem i wszystkie zakupy robione na Twój koszt bierz na fakturę imienną żebyś później nie został na lodzie. jeśli nie chce pójść do lekarza żeby coś zaradzić na swoje problemy to marnujesz czas, przerabiałem podobny motyw i na propozycje