Wpis z mikrobloga

  • 10
Każdy incel powinien zdać sobie sprawę, że poszukiwanie miłości nie ma najmniejszego sensu. Nawet gdybyście byli chadami po pewnym czasie miłość by i tak się wypaliła na rzecz przyzwyczajenia. Większość z was marzy o miłości jaka była w bajkach, pomimo tego że blackpill i redpill zaprzecza istnieniu takowego uczucia do jakiego kultura nas przygotowywała. Doszedłem do wniosku że bardzo dobrym pomysłem jest posiadanie jakieś rzeczy/istoty do której można się przywiązać zamiast już na tym tagu legendarnego #rozowypasek. Pomimo trudów jaki wkładam do maxingu swojej atrakcyjności, mam zabezpieczenie i wspieranie w postaci psa. Bardzo może to pomoc gdy odczuwasz samotność, bo nikt nie doświadcza takiej samotności jak prawdziwy incel, powtarzam prawdziwy. Większość z was to normiki chowający się pod przykrywką inceli. Smutek może być uzależniający. Tutaj mój pies. Dobrej nocy wykopki. INCELE DO BOJU LEPSZE JUTRO NALEŻY DO NASA.
#incel #przegryw #stulejacontent #blackpill #redpill #wyglad #nowy #chad
Agret - Każdy incel powinien zdać sobie sprawę, że poszukiwanie miłości nie ma najmni...

źródło: comment_1592953528dAGr63EKFaLCrBMsHs4Ht5.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@Agret moze i post dobry i dający do myślenia, ale wydaje mi się że twój pies jest tym samym co dla różowych beciaki. Próba zapełnienia luki, ucieczką od tego co nieuniknione - samotności.
  • Odpowiedz
@Agret: masz racje, każdy marzy o miłości mimo, że doskonale wie jakie są realia jakie są te P0lki i nawet jak wynajdzie jakąś i z endorfin zagotuje mu się ten głupi łeb, że odnalazł swoją lube, która i tak szybko go zostawi bo w końcu ma taką możliwość gdyż nie jest ubezwłasnowolniona w takiej sytuacji a jeżeli nie (zapewne dla pieniędzy czy podwyższenia swojego ego) to zrobi z życia takiego "szczęśliwca"
  • Odpowiedz