Wpis z mikrobloga

W 2016 ukończyłem podstawkę Pillars of Eternity. Jakoś niedawno zakupiłem DLC i chciałbym sobie pograć. Niestety kompletnie zapomnialem jak sie gralo i jak rozwijałem moje postacie, a do tego pewnie patche pozmienialy duzo. - na szczęście mam save z wyspy pochówków i mam tam wybrane postacie na 12 lvl:
Ja - paladyn (chyba jakis tank, bo miecz i tarcza)
Eder - wojownik
Zrozpaczona Matka - enigmatyczka
Hiravias - druid
Pelleja - paladyn
Niezłomny - kapłan

1. Taki skład jest obecnie akceptowalny?
2. jest jakas mozliwosc zmiany na inne postacie?
3. Jak sie dostac to mojej warowni, czy byl tam fast travel? bo klikam na mape glowna i cos nie moge juz nie pamietam, a jestem na wyspie pochowkow jak pisalem.
4. dostalem info ze czeka tam na mnie quest i obstawiam wysle on mnie do bialej marchii

Wołam @Silvaren - wiem, ze sie orientujesz mocno i poczytam tez dzisiaj sobie Twoje poradniki, zeby cokolwiek sobie przypomniec

#pillarsofeternity #crpg #gry #rpg
saw24 - W 2016 ukończyłem podstawkę Pillars of Eternity. Jakoś niedawno zakupiłem DLC...

źródło: comment_1592946419eK63Etu32Y45mRkZbFLTNj.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@saw24: Może lepiej zacząć od początku? Postacie masz na defaultowych klasach i pewnie nie są optymalnie zrobione jak to zwykle bywa. Najmocniejsze składy to są custom buildy pod wynajęte postacie. A BM to można spokojnie wcześniej niż 12lv robićz tego co pamiętam
  • Odpowiedz
nie chce mi sie drugi raz, bo to z 50h gry by bylo ;p


@saw24: Dużo szybciej. DLC pojawia się gdzieś w połowie gry a Pillarsy aż tak długie nie są zwłaszcza jak się gra któryś raz z kolei. No i jak już powiedziano na normalu to jest obojętne czym i jak grasz, gra jest banalna
  • Odpowiedz
@saw24: W karczmach można wynająć nowego bohatera i rozdysponować punkty na co chcesz od początku, ja miałem w drużynie tego pieśniarza Kane, ale był c-----y i go wywaliłem i zbudowałem postać łotrzyka od początku i to był znakomity wybór, bo ogarniał pułapki, otwierał zamki, i jego styl walki dobrze uzupełniał pozostałych, w dodatku Biała Marchia przy walce z Smokiem Górskim uratował drużynę jak wszyscy padli.
  • Odpowiedz
@saw24: Miałem tak samo xD Zacząłem DLC jakiś rok po ukończeniu podstawki i już nie ogarniałem tych wszystkich skilli i statystyk, tylko ja na hardzie grałem. Po kilku godzinach gry porzuciłem to wszystko i do tej pory nie przeszedłem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dlatego zawsze staram się grać w gry jak już wyjdą wszystkie dodatki czy inne edycje rozszerzone.
  • Odpowiedz
@Dzierzb: To nie musiały być problemy z pamięcią. Przy którymś patchu PoE przeszło gruntowne przerabianie mechaniki. Sawyer nie spocznie póki gra nie będzie idealnie zbalansowana.
  • Odpowiedz