Wpis z mikrobloga

  • 4
Dziś idąc przez ulicę, gdy zauważyłem płodne Julki odczułem ogromny strach i założyłem maseczkę tak by nie było widać mojej twarzy. Wydaje mi się że jest to efekt wieloletniego gnębienia w szkole, jak i przez rówieśników poza nią. Wydaje mi się że nie nadaje się do żadnej relacji nawet zwykłej znajomości. Mój wygląd mi to uniemożliwia, kiedyś myślałem że każdy tak ma. Ale blackpill i obserwacje po wyjściu z piwnicy utwierdziły mnie w fakcie że tak nie jest. Mówicie ze to juz koniec. Moje życie nigdy się nie zaczęło, choć próbowałem. Słuchałem wielu specjalistów, ale charakter jest właściwie niczym. Liczy się tylko dynamiczność, możesz p-------c kompletne bzdury a i tak ludzie będą Za Tobą podążać. Jest tylko jedno ALE musisz być chadem a co za tym idzie atrakcyjnym fizycznie mężczyzna/kobietą. Widziałeś kiedyś lidera grupy ktory jest incelem, bądź ma bardzo słabe predyspozycje genowe? Oczywiście że nie.
#incel #przegryw #stulejacontent #redpill #blackpill #relacjemiedzyludzkie #chad #logikarozowychpaskow
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Agret: w-----a mnie, że prawie nikt już nie nosi maseczki. Ja się uzależniłem do zakrywania ryja, bo wszystko inne właśnie poza obszarem zakrytym przez maseczkę mam normalne i dodaje mi to na serio sporo pewności siebie. Nawet miałem wrażenie, że laski mnie obczajają.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Vojciechowski nie jest łatwo mieć w------e gdy jakąś twoja potrzeba ludzka nie jest spełniona. To tak jakbyś mówił głodnej osobie żeby miała w------e na jedzenie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Ostry_Sens zakryta cofnieta zuchwa może dawać więcej pewności siebie. Też mam cofnieta żuchwę nosiłem maskę jedwabna już wcześniej ,, jako że było mi zimno'', jak ktoś pytał ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Agret: Rzadko tez spotyka się, ze liderem jest chad, którego zajebistosc polega na wyglądzie. Głowę tez trzeba mieć, nie starcza tylko wyglad ;)
  • Odpowiedz
@Agret: Nie jest jakoś bardzo cofnięta, ale zęby są w------e do przodu i pokrzywione, wywalona przez to śluzówka, wąski zgryz w kształcie V. Reasumując mój resting face wygląda mega głupio i conajmniej kilka razy ktoś powiedział mi, że łooo "ty to się już nawaliłeś" jak miałem k---a równe 0 promili. Do tego Asperger i głęboka trauma wypisane na twarzy.
  • Odpowiedz