Wpis z mikrobloga

Mirki chcę się wznawiać w celu obrony pracy dyplomowej po rocznej przerwie. Dostałem mailowo podanie do rektora o wznowienie na czas obrony, mam je wypełnić i odesłać skan. W podaniu jest część na uzasadnienie prośby o wznowienie na obronę. Jakieś pomysły co tam wpisać? Wystarczy że napiszę, że mam wszystkie przedmioty zdane, pracę napisaną i chciałbym uzyskać tytuł inżyniera?
#studia #studbaza #pracainzynierska
  • 4
  • Odpowiedz
@cptKaladin: przecież już nie można się wznowić na obrone gościu xD Pisowcy to usunęłi, żeby było trudniej nie wiadomo dlaczego.
Nie wiadomo czy w ogóle będziesz mógł się reaktywować, ale jak już to pewnie na 5 semestr, żeby nadrabiać wszystkie zaległości.
  • Odpowiedz
@cptKaladin: jaka uczelnia? od 2018/2019 wszedł nowy akt prawny dotyczący studiów w polsce, więc wszyscy musieli się dostosować. Na AGH-u już w 2019 roku usunięto możliwość reaktywacji na dzień obrony. Teraz jak nie zdałeś, masz totalnie przesrane.
  • Odpowiedz
@JakTamCoTam: PW. Ogólnie po rocznej przerwie miałem się bronić w marcu, miałem już termin wyznaczony, ale nie doszło do skutku, bo zamknęli uczelnie. Teraz przez to wszystko muszę od nowa papiery składać i wszystko jest na odległość, więc dostałem jakieś nowe wersje dokumentów, w których się pozmieniało, dlatego się pytałem
  • Odpowiedz