Wpis z mikrobloga

Mariusz Szczygieł

Chłopak ze zdjęcia nie żyje.
Kiedy dorastał, koledzy z katolickiego gimnazjum wyzywali go od pedałów. Gdy matka poszła do dyrekcji, usłyszała, że powinna coś zrobić, bo rzeczywiście z synem jest coś nie tak - znaczy gejem jest. Poszła do księdza - ten posłuchał, że jego ucznia wyzywają od zboczeńców i stwierdził: „Wie pani co? A może jest w tym jakieś ziarno prawdy? Tak że proszę zająć się synem i porozmawiać z nim”. To wersja matki, bardzo wiarygodna. Bo przecież prezydent, który - jak wiemy - jest prezydentem wszystkich Polaków, podzielił nas na ludzi i nieludzi. Przecież to podział z więzienia - na „ludzi” i „cwelów”.

Jak widać, pan Duda traktuje nasz kraj jak zakład karny.

Michał znalazł się wśród nieludzi. Powiesił się na drzewie. Dziś Gazeta Wyborcza przynosi rozmowę Damiana Maliszewskiego z jego matką, Katarzyną Koch z Malborka.

My możemy się rozpłakać i to mi się przydarzyło, kiedy czytałem tę rozmowę, ale co mogłyby zrobić typy takie jak Duda, Żalek, Jędraszewski - nie wiem. Matka pyta: „Zadaję sobie pytanie: Co to za kraj w którym trzeba umrzeć, żeby być szczęśliwym?”.

Czy prezydent Duda umie odpowiedzieć na to pytanie?

Czy nie ma racji pani Katarzyna?
„Tak sobie myślę, że gdyby Michał już w szkole podstawowej miał lekcje edukacji seksualnej i usłyszał od nauczycieli, że każda orientacja jest normalna, to dziś by żył.

D.M.: - Czyli edukacja seksualna w szkołach jest potrzebna?

K.K.: - Dzięki temu nie czułby się inny! Nie znienawidziłby siebie za to, że jest homoseksualistą. Nie czułby się gorszy. Czułby się równy. Dlaczego więc edukujemy dzieci w każdym innym względzie, a mamy nie edukować w tak ważnej kwestii?”.

Przeczytajcie „Modlitwę za Michała” - jest świetnym studium osobowości powoli degradowanej. Cześć Jego Pamięci. Oby trwała.

Post

https://www.facebook.com/damian.maliszewski.56

#lgbt #polska #homoseksualizm #homofobia #duda
spere - Mariusz Szczygieł

Chłopak ze zdjęcia nie żyje.
Kiedy dorastał, koledzy ...

źródło: comment_15929138373OYe0Cvk04J1Mj0Kw2nBUF.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@spere:

Zadaję sobie pytanie: Co to za kraj w którym trzeba umrzeć, żeby być szczęśliwym?”.


Aż mnie ciary przeszły, tragiczna jest ta mentalność w Polsce, pamiętam jak w gimnazjum też gnębili jednego który wyglądał "pedalsko", a ja wraz z nimi bo taka była "moda" a jak nie z nami to przeciwko nam.

10 lat do przodu a Polska dalej w ciemnej dupie, co prawda jest coraz więcej głosów pro-tolerancyjnych ale to
  • Odpowiedz
@crodlay: oglądałem, właśnie o tym mówię. Żalek próbował powiedzieć że lgbt oznacza ideologię, a nie Wiktora i Emilkę - najmilszą dziewczynę w klasie. Co jest prawdą, bo lgbt to ruch społeczny mający swoją flagę, ideologię, wynikające z niej postulaty i program działania oraz organizacje, które ten program pod tą flagą wdrażają. A to że akurat skrótowiec jest utworzony od słów lesbijka i gej nie powoduje, że nagle w związku z tym
  • Odpowiedz
to jest tak obrzydliwa manipulacja i nieprawda, że mnie mdli.


@malleonamalo:

twoje oba komentarze są tak obrzydliwą prymitywną manipulacją, że ja już zwymiotowałem
  • Odpowiedz
@spere taka prawda że wyzwiska od pedałów w szkole może usłyszeć każdy. Przemoc ta fizyczna jak i psychiczną jest w szkole używana na słabszych. Ja bym za to winił szkoły, gdzie dziewczynki są w jednej klasie z chłopcami i po części gimnazja, w których dzieciaki muszą ustalać swoją stadną pozycję od nowa.
Jak poszedłem do technikum(cała klasa męska) nikt nikogo nie prześladował. Nie było przed kim się popisywać i komu imponować.
  • Odpowiedz
Nikt nie powiedział że homoseksualiści to nie ludzie


@malleonamalo: Poseł Czarnek: "Skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka czy jakiejś równości. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończmy wreszcie z tą dyskusją".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@malleonamalo: jesteś o obrzydliwym człowiekiem. Zabawne jest to, że wchodzisz bronić tezy, że lgbt to ideologia MAJĄC TEN avatar xD chcesz rozmawiać o czyichkolwiek prawach z pozycji homofoba? Milcz pajacu
  • Odpowiedz
@spere: A odnosząc się do tego samobójczego przypadku: skąd koledzy z katolickiego liceum wiedzieli, że koleś jest gejem? I czemu czyjakolwiek orientacja seksualna miałaby być tematem w szkole? Zwłaszcza katolickiej? No, chyba że nie umiał się powstrzymać przed podrywaniem kolegów z klasy.
  • Odpowiedz
  • 2
@spere Pamiętam jak byłem mały to nie było roku żeby w jakiejś stodole chłop się nie powiesił albo podpalił. Zresztą chyba statystyki samobójstw mężczyzn w Polsce są raczej słabe. Jak zwykły się zabije to "no trudno, miał słaba psychikę" albo "czemu nie poprosił o pomoc" . Ale jak ktoś homoseksualny się zabije to wina prezydenta, PiS i kościoła.
  • Odpowiedz
@kamyczeq: właśnie dlatego mam ten awatar, a za nazwanie mnie obrzydliwym człowiekiem dziękuję - właśnie to nas różni - ja krytykuję ideologię, wy dehumanizujecie ludzi, którzy mają odwagę tą ideologię (podłą i agresywną) krytykować.
Bez odbioru.
  • Odpowiedz
właśnie dlatego mam ten awatar, a za nazwanie mnie obrzydliwym człowiekiem dziękuję - właśnie to nas różni - ja krytykuję ideologię, wy dehumanizujecie ludzi, którzy mają odwagę tą ideologię (podłą i agresywną) krytykować.


@malleonamalo: co za obrzydliwe dehumanizujące fikołki logiczne, człowieku

Ktoś jest praworęczny, i takich jest większość. Ktoś jest leworęczny, i takich jest mniejszość.
Jest jakaś ideologia bycia leworęcznym? Jakiś program?

Ktoś jest hetero. Ktoś jest homo. I takich jest
  • Odpowiedz