Wpis z mikrobloga

@leesiuu: to jeden z większych producentów materacy w PL. Robią dobre, solidne materace... choć od kiedy produkują masowo dla jednej z sieciówek, to klienci nieco częściej zgłaszają reklamacje. Ale trzeba przyznać że praktycznie wszystkie są rozpatrywane pozytywnie i materac jest wymieniany na nowy.
Jeśli chodzi o wybór materaca, to przede wszystkim musi on pasować do waszej wagi. Powinieneś też uwzględnić wzrost, wiek, stan twojego kręgosłupa czy też preferencje co do pozycji
@leesiuu: @siemando: Tez jestem na etapie wyboru materaca i doradca w sypilaniaplus.pl polecił mi zamiast Hilding Ruba materac Foam Royal Med Standard bo podobno lepszy przez większą gęstość piany.
@Milano: miałeś do czynienia z Foam Royal? Możesz polecić te materace czy lepiej iść w Hilding?
@Qnik666: Mi @Milano polecił MK Foam (Koło) Venus MP lub droższa wersja - Venus X5 i na ten moment skłaniam się ku temu drugiemu. Jeszcze mam czas na podjęcie decyzji, ale ten model wydawał się być najlepszym na jakim leżałem.
@Qnik666: Foam Royal? Polecili ci materac jednoosobowej firmy FOAMROYAL Grzegorz Matczak, która jak piszą na swojej stronie, są czołowym producentem materacy w Polsce i sprzedają je w całej Europie!? Nic bardziej śmiesznego dzisiaj nie przeczytałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak poważnie, to nie znam tej firmy, nie znam ich materacy. Takich "czołowych producentów" jest cała masa, zwykle nie mają swojej produkcji tylko współpracują z jakimś producentem
@mikelson22: czesc. Z przegrzewaniem nie. Ja się akurat pocę mocno, ale taka moja natura. Materac ma pokrowiec na zame, latwo sie zdejmuje. Moj kolezka 188cm wzrostu i 90kg wagi kupil zorbe i dla niego akurat zamiekki jest. Mysle ze w Agata Meble bedziesz mogl sie polozyc na ktoryms z modeli
@siemando: O dzięki. Ale pociłeś się wcześniej też czy dopiero na tym materacu? Sorry za takie pytania, ale trochę choruję przewlekle i nie mogę się za bardzo przegrzewać, więc szukam właśnie materaców które tego nie powodują. Właśnie ta zorba spełniała wszystkie moje warunki, tzn 1) jest na sprężynach 2) warstwa piankowa nie jest z tego "memory foam" tylko "flexi foam", a to flexi foam podobno nie powoduje przegrzewania 3) są dwa
@mikelson22: Nie wiem co Ci napisać, na temat tego czy przegrzewa. On jest z porządnych materiałów, więc wentylacja jest raczej dobra. Oprócz tego zakładamy jeszcze prześcieradło z gumką na nie i cały pot idzie w prześcieradło. A pocę się ostatnio, przy tych upałach.