Wpis z mikrobloga

Moja matka kiedyś poznała jakiegoś menela i zrobiła sobie z nim dwójkę dzieci - córki. Rozeszli się, matka została z córkami. Zapewne pod wpływem samotności spraszała sobie różnych facetów do domu. Jeden z nich machnął jej mnie, a przy okazji jeszcze zgwałcił jej córkę. Mój ojciec to pedofil. Wiecie na kim przez 20 lat matka mściła się, za to że sama wpuszcza byle kogo do domu? Na mnie. Nie wiem czy istnieje na świecie osoba pobita więcej razy niż ja. Matka #!$%@?ła mnie czymkolwiek, rzucała we mnie nożami, przytrzaskiwała głowę drzwiami, próbowała udusić. Pamiętam w jaki sposób mnie usypiała, po prostu kazała mi spać i chodziła po pokoju, co chwila sprawdzając czy nie mam otwartych oczu lub się nie ruszam. Musiałem na zawołanie udawać, że śpię, bo inaczej mnie biła. Pierwszy raz wyrzuciła mnie z domu jak miałem 8 lat. Dużo gorsze jednak było znęcanie się psychiczne, poniżanie to był jej popisowy numer, pamiętam że już jako 12 latek prosiłem, żeby tylko mnie biła, bo to łatwiej znieść. A jak skończyłem 14 lat to wprowadził się do niej nowy facet o wyglądzie i intelekcie jaskiniowca i w zasadzie to wtedy dopiero zaczęło się moje piekło.

I po #!$%@? to żyć z taką przeszłością? Ludzie tacy jak ja nigdy nie zaznają miłości :(
#przegryw
  • 154
@serpentes: Moja matka miała bardzo szeroki wachlarz technik znęcania się na mojej psychice. W zasadzie to wiele, wiele sił poświęcała na to by uczynić mnie dosłownie gównem. Pomijam takie klasyki jak proste wmawiania, że mam dwie lewe ręce (co ciekawe z tym się niewiele myliła, bo jestem oburęczny xd). Dużo było oczerniania mnie, rozpowiadała w rodzinie, że chciałem ją zgwałcić (ją w ogóle wszyscy tylko gwałcili xd), żeby zrobić ze mnie
@jeremy-grancarno: pozostaje tylko współczuć i kibicować Tobie z całego serca. Życie miałeś trudne, ale możesz to jeszcze naprawić jeśli będziesz pracował nad sobą. Pamiętaj, ciężkie czasy tworzą twardych ludzi. Uważaj tylko, żeby nie przenosić swojego cierpienia na innych i nie usprawiedliwiać swoich złych czynów tym, że ty też byłeś skrzywdzony. Jeśli Ci się uda wyjść na prostą, o #!$%@?, będziesz nadczłowiekiem w oczach wielu. Trzymaj się chłopie.
@jeremy-grancarno: nieprawdopodobne, ze nie mozna liczyc na panstwo w taich przypadkach jak Twoj. jakis czas temu ogladalem wywiad z profesorem uniwersyteckim z UK, on zapytany o to czy popiera panstwo opiekuncze powiedzial, ze tak i ze sam jest swietnym przykladem ze to panstwo dziala, poniewaz on wywodzi sie z patologicznej rodziny i gdyby nie panstwo, to pewnie by nie przezyl, a dzieki panstwa opiece udalo mu sie zostac profesorem
@jeremy-grancarno: Ja bym zmienił całkowicie rejon zamieszkania tak jak ktoś powyżej. Odciąć się całkowicie od wszystkiego, nie tylko od ludzi ale i miejsc. Z drugiej strony, masz takie przeżycia i wiedzę, że mógłbyś to wykorzystać aby pomóc innym co są w twojej sytuacji. Przemoc domowa to bardzo częste zjawisko. Mógłbyś "przeszkolić" MOPSy, GOPSy a nawet policję na co powinni zwracać większą uwagę jeśli już podejmują czynności
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@serpentes: Moja matka miała bardzo szeroki wachlarz technik znęcania się na mojej psychice. W zasadzie to wiele, wiele sił poświęcała na to by uczynić mnie dosłownie gównem. Pomijam takie klasyki jak proste wmawiania, że mam dwie lewe ręce (co ciekawe z tym się niewiele myliła, bo jestem oburęczny xd). Dużo było oczerniania mnie, rozpowiadała w rodzinie, że chciałem ją zgwałcić (ją w ogóle wszyscy tylko gwałcili xd), żeby zrobić ze mnie
Gdzie masz programy pomocy uzależnione od tego, który rodzic się znęca nas dzieckiem i jakiej dziecko jest płci? XDDD


@captyn: Wszystkie programy są uzależnione od płci, prawo również.
Ta historia to jeden z wielu dowodów na to, że matki mogą bezkarnie znęcać się nad swoimi dziećmi. Za to facet wystarczy, że lekko krzyknie na swoją żonę i już jest w mediach zniszczony, napiętnowany społecznie i traci swój majątek.

Gdyby ta historia
rozpowiadała w rodzinie, że chciałem ją zgwałcić (ją w ogóle wszyscy tylko gwałcili xd


@jeremy-grancarno: Świetnie, że to napisałeś, bo to idealny przykład agresywnej, bezwzględnej kobiety, która konfabuluje i zasłania się rzekomymi gwałtami.

Tak właśnie w rzeczywistości wygląda przykładowa kobieta, która oskarża kogoś o "gwałt". Nie jest żadną ofiarą - jest agresywnym drapieżnikiem, a oskarżenie o gwałt jest elementem jego dziania
@Chodtok: a co ma #!$%@? oczekiwać gwiazdki z nieba i że stara w przeprosinach będzie go po stopach całować ?! Przysłość to po prostu jego wybór i tyle. Jeśli chce się wyrwać z #!$%@? to musi spiąć poślady i tyle. Taki bej jak ty może się nad nim użalać na forum, ale nawet nie kiwniesz palcem żeby mu pomóc.
@vin42: a ja bym urwał kontakt, tak na zimno, jak z obcym człowiekiem bym się obchodzil
@jeremy-grancarno: weź sobie ogarniał papiery u psychologa co Ci w dzieciństwie robiła, bo na starość może żądać od Ciebie alimentów, dzięki papierom się obronisz