Wpis z mikrobloga

@kryku: jego nikt nie hejtował, ludzie kulturalnie pisali, że sobie wstydu narobił, że mógłby jednak popracować nad akcentem. Niech spróbuje z dudą tego co zrobił z trzaskowskim, to zobaczy co to hejt w wykonaniu pisowskich trolli. Po tym jego tłumaczeniu mam tylko nadzieję, że nie będzie miał okazji leczyć ludzi, bo stanowi zagrożenie.
Ps. Niby rano się obudził... tja, konto stało się prywatne jakoś po pierwszej w nocy.
@kryku: W sensie, że on dalej nie rozumie, że #!$%@? do Trzaskowskiego po angielsku przez Polaka było po prostu dziwne i pierwsze co się narzuca to próba chamskiego udowodnienia nieznajomości angielskiego drugiej osobie (czyli prowokacja). Trochę inaczej by to wyglądało jakby kulturalnie spytał Trzaskowskiego czy jest możliwość przejścia na angielski, bo chciałby sprawdzić znajomość języka wśród kandydatów.
Co i tak jest #!$%@? debilizmem, bo sam fakt, że Trzaskowski studiował wiele lat
Uwielbiam to podejscie obecnego aparatu wladzy. Robia prowokacje nie wychodzi wiec po paru dniach wypuszczaja film o hejcie i o tym jak po prostu te bydlaki z opozycji i ich zwolennicy niszcza im zycie. Ja #!$%@? coraz powazniej sie zastanawiam zeby wyjechac z tego #!$%@?łka bo druga białorus nam tu sie tworzy.
zostalem zaatakowany ustnie za mój akcent" "zostałem zaatakowany za to skąd jestem". Mów że jesteś ze Stanów i płacz jak ktoś wytknie ze nie jesteś ze stanów tylko z Polszy, wyzywaj od rasistów xD


@thisisthesix: prawak z mentalnoscia lgbt robiacy z siebie debila na zlecenie pisu. czy jest cos bardziej zalosnego? (°°